Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivarg

    tag

    válasz b. #23 üzenetére

    Mond neked valamit a magyar könnyű ipar? ha nem azt nem csodálom ezek a csodálatos kínai emberek tették tönkre azzal, hogy mindenféle eszközzel (értsd: állami támogatások, vám csalások, korrupció) megölték európa könnyű iparát.
    Nézzél már szét kőbányán és keress egy legálisan működő vállalkozást kapj egy jó számlát egy vásárlásnál amire nem kérnek rá 30 százalékot, és ébredj fel.
    Sirathatod itt a mezőgazdaságot, cukoripart az azért olyan szar, mert rendszerváltó politikusaink aprópénzért hagyták teljesen erodálódni.
    A huawei szemérmetlenül lopott egész életében, eleinte mint bérgyártó a cisco-tól, aztán mindenkitől akitől bármihez hozzáfért a legmelegebb inkább forróbb cég a világon.
    Ami a kémkedést illeti igen kémkednek és sosem lesz felfedve, hogy hogyan mert azzal az összes nagy testvér összes titka borulna egyszerre.
    Csak az nem mindegy, hogy egy kapitalista rendszer üzleti érdekeit szolgálják ki az információ szerzések, vagy egy kommunista diktatúra legújabb kori világuralmi elképzeléseinek az eszköze lesz.
    Hidd el sok mindent szeretnél, de egy olyan város méretű cégnél dolgozni, aminek a kerítéseit fegyveresek őrzik és a kilépéshez engedély kell, nem...
    Kívülről hihetetlen fejlődésen mennek keresztül, de belülről élhetetlen az egész elképesztő áldozatokkal és elnyomással, 4-szer jártam kint, üzleti ügyekben.
    Mihelyt a paraván mögé látsz elfutsz onnan ijedtedben én biztosan nem megyek ki többet és el is fordultam a kínai üzletektől.
    Ami az amerikai döntéseket illeti azok az utolsó lehetőségek azt megelőzően, hogy a dolog 10 éven belül háborúba forduljon.
    Egy olyan háborúba amiben nagy lesz a csendes óceán feletti űrben a rakéta forgalom...

    [ Szerkesztve ]

    Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

Új hozzászólás Aktív témák