Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    válasz Bog #37 üzenetére

    Hivatalos OnStar weboldalon ezt írja:

    Az OnStar kapcsolat által működő OnStar és WIFI szolgáltatások hozzáférhetősége (amennyiben ezek elérhetők az Ön országában) 2020. december 31-ei hatállyal megszűnik az Opel, a Vauxhall, a Cadillac és a Chevrolet járművek számára.

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • TRUSTNO1

    csendes tag

    válasz Bog #37 üzenetére

    Üdv! Jó a cikk az új frissített rendszerről igaz a régi sem kutya. Pontosan egy éve vásároltam egy Insigniát melyben ugye a régi rendszer van. Az Onstar az első évben volt ingyenes (próbaidőszak) holnap fizetek elő következő egy évre, úgy 31.000 HUF. Havi bontásban 3100x12 vagyis 37.200 HUF. Wifi NEM működik az autóban. Magyarországról nem is lehet előfizetni olyan csomagra (a régi frissítés előtti rendszerről beszélek). Ha van a házadban telefonodon net, akkor sem tudod azt megosztani az autóval hiába bökdösöd a wifi gombot a menüben "A szolgáltatás nem elérhető". A térkép nem frissül. Van egy Opel-HERE közös weboldal ahonnan pendriveon rendelhető 99 eurós +15 euró szállítási díj áron. Most voltam éves kötelező szervízen, ahol rákérdeztem és azt a tájékoztatást kaptam, hogy az új Infotainment nem lesz telepítve a régi rendszer helyére. Tehát amivel kaptad az autót az marad rajta. Esetleges frissítésről nem tudtak (pedig nálam két hiba is van: navigáció hangját hiába veszem lejjebb a következő utasításnál ismét túl hangos illetve, ha a pendriveról való zene lejátszás végeztével elfelejtem kikapcsolni az Infotainment rendszert és úgy nyitom ki a vezető oldali ajtót akkor ugye automatikusan leveszi a feszültséget és kikapcsolja az Infotainmentet, viszont ebben az esetben az éppen játszott mp3 számnak odacseszik és "corrupt" lesz. Le sem játssza legközelebb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák