Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewsy

    csendes tag

    Hűha gyerekek, picit lemaradtam. Eddig az volt, hogy a D820 lesz a Nexus 5. Kb akkora lesz mint a nexus 4, csak 5'-os kijelzővel, egyébiránt az LG G2 alapjaiból építkezve kisebb akkuval (3000mAh helyett 2300mAh) de vezeték nélküli qi szabványos töltővel. Aztán jött ugye @evleaks, hogy hülyeség, ez csak egy G2 variáns a Verzionnak. Aztán most azt mondta, hogy tévedett a D820 és a D821 kapcsán.
    Eddig én nem is hallottam D821-ről
    És mindenhol máshol azt írják, hogy mivel itt van ez, ezért mégis valószínű, hogy a D820 lesz a Nexus.
    A Mobilaréna meg azt írja itten, hogy "D820 és D821 végül Nexus 5 néven kerülhet bejelentésre"
    ÉS itt Uki azt írja, hogy a D821 akkora lesz mint a G2, csak egy picit ducibb.
    Namost, így túl sok értelmét nem látom a dolognak. Ha nekem kéne egy értelmes egésszé összefűznöm mindezt, akkor azt mondanám, hogy EGY nexus 5 jön, méghozzá a kisebbik, a D820-as. ÉS amit most láttunk átmenni az FCC-n, a D821 pedig a CDMA-s G2. Csak az lenne akkor a fura, hogy ilyen közel lett számozva egymáshoz a kettő. Másrészről viszont itt[link] azt írják, hogy a D821 SEM CDMA, hanem GSM gép lesz. Fene érti. Lehet tényleg két nexus lesz, egy nexus 4 (2013 edition) és egy Nexus 5?

    Persze én lennék a legboldogabb, ha tévednék. Nagyon szeretnék egy 5,2'-es 3000mAh-os teleppel szerelt Nexus5-öt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák