Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aeromester

    csendes tag

    A reklám az esetek többségében nem tükrözi a valóságot. Ha ugyanezt egy nem ennyire felkapott telefonnal mutatták volna be, valószínűleg nem lenne ekkora felhajtás ebből. A tvájszezfeeszt azaz kétszer gyorsabb pedig az elődre vonatkozik és nem azt mondják, hogy sikítva hányunk a sebességétől. Elég gyorsan végigmutatták a legfontosabb funkciókat felgyorsítva, de abban is biztos vagyok, hogy az illető aki a videót feltöltötte, a saját iPhone-ját használta; ugyanakkor tudván, hogy az Apple-nek sok a pénze, adja a lovat azok alá, akik emiatt peren gondolkoznak vagy épp itt a fórumon vitáznak.

    Aki pedig még nem hallotta volna: a negatív marketing elég drasztikus hatással bír. (Lásd. Anettka vagy Kiszel Tünci).

    Szvsz a régi és az új iphonet kellett volna egymás mellett kipróbálni és nem a reklámmal összehasonlítani, hisz ez butaság. Abban az esetben, ha a régi iphone nem tvájszezszlóó akkor el lehet gondolkozni az Apple mondanivalóin. Egyébként valaki olvasta már a Windows telepítésekor megjelenő szöveg blokkokat, hogy miért is olyan jó??? ;))

    Üdv.

  • Aeromester

    csendes tag

    Szerintem pedig az edgenél jóval gyorsabb a 3G (nem kétszer). Itt viszont az előző telefonhoz hasonlították és nem lehet kizárólag az átviteli csatornát felhozni, mint ahogy én is tudnék mutatni két böngészőt ugyanazzal a kapcsolattal, de teljesen más sebességgel. Ha jó kapcsolat áll a rendelkezésedre, de már nincs memória az adatok gyorstárazásához (és hasonlók), egyértelműen nagyobb szívás netezni, mint ellenkező esetben, így az előző hozzászólás nem állja meg a helyét.

    A Safari az egyik legjobb mobil böngésző jelenleg, de erős bakikat követtek el.. lásd. Java és flash támogatásának hiánya, copy&paste hiánya, stb. így aztán lehet, hogy gyorsabb, de nem összehasonlítható egy operával mondjuk, ami egy Nokián fut. Mindennek megvannak az előnyei és hátrányai ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák