Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz bambano #327 üzenetére

    Nézd, én néha tényleg nem értelek. Nem akarok mindent amit írtál cáfolni/megerősíteni , mert parttalan vita ez , de az iskolás részre azért reagálnék. Tényleg azon megy most köztünk a vita, hogy mit kellene tanítani és mit tanítanak ? Én tökéletesen értelek , meg belátom én is, hogy a tökéletes világban az iskola nem a munkáltatóhoz képezne hanem csak úgy általánosságban, de basszus , hát nem ez történik. A valóság az, hogy az iskola jelenleg téged annak a munkáltatónak "nevel ki" aki majd MSO-n dolgozik. Nem arról van szó, hogy ez jó e vagy sem mert ez egyértelműen nem jó, hanem hogy ez történik e vagy sem. Márpedig azt mindketten tudjuk, hogy ez történik. A többire meg összességében csak azt tudom mondani, amit totron írt a #342-ben. Az nem működik, hogy egyre több és több helyen cseréljük le a teljes ökoszisztémát az elejétől a végéig úgy, hogy közben nem közelítünk azok felé akik most egy teljesen más ökoszisztémában élik a mindennapjukat. Ez akkor működik ha valami nagyon újat és nagyon jót tudsz felmutatni, mint anno 2007-ben a Nokia S60-ra az iPhone. Namost azt ezért remélem még Te is hajnaldó vagy belátni, hogy közel , de közel sem üt akkorát egy Linux a Windows-ra , mint amit az iPhone (/android) ütött a Nokia S60-ra. A linux egyáltalán nem "alapjaiban" más mint egy Win. Ez így nem fog működni, valamit engedni kell. Vagy el kell fogadni, hogy a Linux megmarad egy réteg OS-nek rétegigények kielégítésére , vagy el kell fogadni hogy átalakul egy olyan irányba mint amikor lett belőle egy android. Más opció szerintem nincsen.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák