Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Ahogy látom, nagyon profin intéztek mindent.

    Pár hónapja épp voltam az itteni ügyfélkapuban és rákérdeztem, hogy mire is lenne jó az új digitális személyi és az ügyintézővel átbeszélve az jött ki, hogy még semmire sem jó.

    Én benne lennék abba, ha cserébe nem kellene külön adó, taj kártya, személyi, lakcím, jogosítvány, de ezek szerint náluk még bankkártyaként is használható.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Nálunk pár éve építették át a helyi orvosi rendelőt egy mini kórházzá. A lényeg az, hogy kiépítettek egy olyan várórendszert, ami a bankoknál, ügyfélkapuknál van, vagyis sorszám és a gép majd kiírja a rendelő előt a számodat. Na azt elég hamar kikötötték, gondolom az orvosok kérésére, hogy nehogy már megmondja nekik a gép, hogy ki a következő. Ők azt mondják hogy meghibásodott (és azóta is hibás több éve), de akkor készült frissen, így garanciába javították volna, ha kérik.

    Na ennyit arról, hogy nálunk hogy működne a dolog. Gyöngyöt a disznók elé. Volt már ott, hogy első voltam a sorszám szerint és zárásig sem jutottam be. A technológia csak az eszközt adja, az embereknek is meg kellene változni a fejlődéshez.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák