Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chiller

    őstag

    Azért ez valahol "fenomenális".

    Amikor megjelentek a kártyák, és tényleg minden egyes eladás számított plusz konkrétan napokat kellett ténylegesen küzdeni, több embernek hogy _egy_ embernek legyen, akkor semmi nem volt. (holott vehettem volna nvidiat is, mert azért tizedannyit kellett volna küzdeni)
    Pedig talán azon múlt az AMD vga részlegének az "úgymond" élete, mert lehet beszántották volna.

    Erre most, hogy már mindenki várja a kövi szériát, és talán már van is "elég" raktárkészlet (értsd: nem 10 darabot kap egy 450 milliós EU piac, mint releasekor)... meglépik ezt...

    Hát, nem elegáns, nem elegáns. Hogy finoman fogalmazzak. Persze értem én, mi le vagyunk szarva, minden chip ment a konzolokba, ésatöbbi.... csak hát pont hogy minket nem kéne leszarni, mert ha mi nem vagyunk, akik veszik a high end kártyákat, akkor már 15 éve vége lett volna az ATI/AMD-nek.

    *szerk: bármikor megveszek 1000+ eurós kártyát, mert a fizetésem 3x ennyi, nem a pénz/gift a lényeg.... csak megint visszajöttek a régi emlékek, és a végtelenül elb*szott release. Amit most még tetéznek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák