Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfan_

    senior tag

    válasz Einstvan #323 üzenetére

    "Apple cuccom vol, szerencsere csak kolcsonbe kaptam : iPhone 3G 8Gb, iPhone 4 16 Gb. 1-1 honapig volt nalam mindketto.
    Mivel nem jailbreakelhettem, igy szamomra hasznalhatatlan volt."

    Pontosan az ilyen mondatok és eltúlzott kijelentések azok, amik miatt teljesen komolytalan amit írsz. :U

    "A iphone a tudasahoz kepest draga. Ha annyit tudna mint android, mingya megerne."

    :DDD :DDD :DDD No comment!

    "(#322) Gadgetfan_
    Vagy aki azt mondja hogy a mostani androidok szaggatnak, lagolnak, az a közelébe sem járt csak utánozza a divatfifázókat próbálkozik hátha betalál. De aki ismeri a készülékeket tudja hogy mekkora baromságokat hordanak össze."

    Szerintem az Apple usereknek több tapasztalatuk van az androiddal, mint fordítva. Magamból kiindulva, szerintem sokan kezdenek az olcsóbb androiddal és esetleg később vesznek egy iPhone-t. Én is pár éve egy HTC hero-val kezdtem az okostelefonokkal ismerkedést az iPhone előtt, és mellette két Androidos tabletem is volt, mielőtt megvettem az iPad3-at. Most itt inkább azokra a techbuzikra gondolok mint én, meg akik az ilyen fórumon kommentelgetnek...

    [ Szerkesztve ]

    "Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

Új hozzászólás Aktív témák