Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz GreenGoblin #94 üzenetére

    Inkább neked nem mennek át a dolgok. Ha akarsz szabadon telepíteni, van rá lehetőséged úgy hívják Android, lehet sideload apk szórakozás. Ha zavar a Google 30%-a. Ja azt nem írtad, csak az Apple "adó" zavar. Mi szeretnénk maradni a zártabb tulajdonságú előnyökért, fenntarthatóbb üzleti modell Apple módszernél. A fejlesztők és vásárlók szerint sikeresebb, ez mérhető dolog különböző statisztákkal csak rá kellene keresned hol van több bevétele a fejlesztőknek, hol a nagyobb vásárlási hajlandóság, hol a több elégedett user.

    Azt kellene megértened, hogy aki valamiért tizenéve iPhone-t választott és megkedvelte az Apple módszert, az nem fog rohanni Xiaomit akármit venni csak azért mert abban X évvel előbb van több Hz kijelző, több MP kamera, több W töltés, bárhonnan lehet telepíteni. Hanem az előző iPhone-jához hasonlítja mit tud az új. Ha nem az Apple a te terméked, semmi gond, vehetsz Android telefont Windows, Linux laptoppal. A saját logikád használd magadra is: nem kell hőbörögni milyen az Apple, nem kötelező Apple-t használni. Ha az az érved kevesen élnének külső telepítéssel, akkor minek a cirkusz? Azért nem érted az iOS userek szempontját, mert valószínűleg nem használtad X éve, hanem Androidról váltottál át és az Androidot keresed a rendszerben, hát úgy persze csalódás. Na erre nem az a megoldás erővel Androidot csinálni az iOS-ből, hanem egyszerűen visszamenni Androidra.

    Én nem akarom azt látni, hogy:
    a bankkártya Apple Pay lehetősége megszűnt, használd a bank csodatuti appját
    az app nem tölthető le App Store-ból, menj erre a csodatuti linkre
    a funkció, design irányvonal megszűnt mert már nem kötik a szabályok
    az app megszűnt, mert a fejlesztő éhen halt a warez sideload miatt

    El kellene fogadni, sok embernek (1 milliárd 10 év példája alapján) előny a zártabb rendszer. Lásd most a játékoknál az Apple Arcade, ez még az App Store-hoz képest is külön kerítés mögött van. Előfizetésért minden Arcade játékkal játszhatsz. És akkor fejlesztőnek jó, mert tervezhető bevétel, nincs warez, könnyebb app készítés az adott géppark és adott szoftver miatt, usernek jó mert nincs reklám és IAP bullshit. Androidon ez mind máshogy néz ki.

    120 Hz is véres kard lett nálad, miközben a valóságban: egyelőre csak a Pro széria kapta meg és az sem fix 120 Hz, hanem 10 és 120 Hz között változó ahogy amennyire szükség, hogy jó üzemidő is legyen. A legtöbb példányban értékesítendő normál iPhone 13 még nem kapott ilyen kijelzőt.

    Az Apple a maga tempójában épít be funkciókat. Ha ez neked másolás, akkor mit mondjunk arra a Google és Android gyártók hogyan követik az Apple trendeket? Szoftvertől jacktől mindenen át. Android: Before and After the iPhone Hát kezdjük ott az első Android prototípus még a Blackberry-t másolta, amikor kijött az iPhone és megváltoztatta a dolgokat, akkor váltott a Google is. Legújabban ebben követik az Apple-t: Google Play Store will soon show you how much apps know about you

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák