Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz floatr #37 üzenetére

    Ellentétes állásponton vagyunk :) Miért fragmentálná a piacot? Mezei PC egy erre kialakított linux (konkrétan most éppen arch, régebben debian) alapú steamOS-el. Sőt, full nyitott az egész, simán mehet rá win is ha éppen valakinek úgy tetszik, de szerintem sokan maradnak a default rendszeren. Ha bejön mint big hit akkor simán ráugranak a fejlesztők és még jobban odafigyelnek a kompatibilitásra, de ahogy írtam már most meglepően kihívások nélküli a játék. Steam feltesz, egy pipa bekattint, onnantól meg letölt, play, megy. Még engem is meglepett hogy pl a witcher 3/fallout 4 mindenféle mókolás nélkül elsőre indult és kényelmesen hozta az ablakos framerate-et, kontroller support szintén plug and play.

    Amúgy a deck nálam lehet befutó lesz, akár mint teljes asztali PC replacement. Ha játszani akarok akkor viszem magammal, ha asztali dolgokat kell csinálni akkor meg egy USB-c-s dokkoló és jónapot. Sőt, ha pl nyaralás közbe kell bármire gépet használni, legyen az meló vagy bármi más akkor nem áll sokból bedobni mellé egy BT egér/bill kombót, TV-re ráköt és kész is a zsebre vágható workstation.

Új hozzászólás Aktív témák