Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    válasz Wesder #105 üzenetére

    Semmi gond.
    Épp a minap fogtam kezembe apósom Xiaomi Redmi 2 Pro-ját. Minden előítéletem ellenére nagyon remek kis telefon. Pár éve nem hittem volna el, hogy egy kínai telefongyártó ilyen minőségű android-os készüléket készítsen! Ha az Apple nem reagál időben, akkor az iOS még maradéknyi előnye is hamar elillan.

    Én alapvetően sose voltam Apple fan, ma se tartom magam annak. Először egy iPad 3-at vettem, és bár vásárlás során a Samsung Tab 2 is versenyben volt, a kijelző miatt végül az iPad-et vettem. Közben nagyon megszerettem az iOS-t, így mikor telefont cseréltem, iPhone-t vettem. És bár én ugyan elégedett vagyok velük, de emiatt senkit nem akarok rábeszélni, hogy Apple terméket vegyen, vagy épp lebeszélni az Android-os/WP-s telefonról vagy tabletről.
    Sőt, apósomnak kifejezetten Win8 tabletet javasoltam, mert neki fontos volt a PC-s szinkronizáció, meg amúgy se lett volna értelme egy tök új op-rendszert és felhasználó felületet megtanulnia miután már megszokta PC-n a Win8-at. Ugyanígy gyakran javaslok rokonoknak windows-os notit, vagy android-os tabletet is, attól függően hogy a felhasználó igényekhez, vagy épp a pénztárcához mi passzol legjobban.

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák