Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LordTech

    tag

    Nehogy már a jelenlegi legnagyobb képernyőgyártó, a Samsung maradna képernyő nélkül. Azért nem kell hülyének nézni őket sem, mert igaz, hogy az Apple az egyik legnagyobb megrendelőjük és az Apple-ből is profitot csinálnak a saját malmukra, de ne hidjétek, hogy a Samsung, akinek jelenleg a legnagyobb anyagi háttere van az elektronika piacon, nincs tisztában a saját képességeivel és olyan szállitmányokat is odaad az Apple-nek, amelyek akár a saját gyártókapacitásukat is fenyegeti! A Samsung teljes mértékben tudja, hogy mennyi képernyőt képes a jövőben legyártani és ez mennyire befolyásolja az eladásait! De ha a pesszimizmus teljesül és éppen a Samsung-nak nem lesz elegendő képernyője, akkor lehet számitani a többi gyár bezárására és az Apple egyeduralmára, ami jelenleg teljességgel kizárt! Amig az Apple függ a Samsung-tól és a többi gyártótól, mig a Samsung-nak rengeteg gyára van világszerte, addig nem kell ennyire negativan látni a dolgokat és a többi gyártó helyzetét! ;)

    Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

  • LordTech

    tag

    válasz joey04 #11 üzenetére

    Az irásomban ez is benne volt:
    ..az Apple-ből is profitot csinálnak a saját malmukra..

    Nem bánnám ha részletesen végigolvasnád a hozzászólásokat és mindenhol nem kötnél bele az élő fába is. Nem háborúzni akarok veled (csak érzékeltetni, hogy fogd vissza magad), mert ott irom le, hogy az Apple-ből is profitot csinál a Samsung, erre jön a válasz:

    'Lehet, hogy jobban jár ezzel a Samsung. Nem tudhatod.'
    :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

    Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

  • LordTech

    tag

    válasz joey04 #16 üzenetére

    Nem vagyok sem bosszúálló, sem haragtartó! :) Ha nem érthető tisztán, akkor kifejtem: véleményem szerint a Samsung tisztába van a kapacitásával és nem ad el előre olyan képernyő szállitmányokat, amely akár a Galaxy SII gyártását fenyegeti vagy olyan telefon gyártását, amely több profitot hoz neki! De olyan érdeke is van az üzletben, hogy e révén betekintést nyerhet az Apple tényleges eladásaiba és eszerint saját marketingstruktúrát tud felépiteni! :U

    Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

  • LordTech

    tag

    válasz joey04 #18 üzenetére

    'Nem vagyok sem bosszúálló, sem haragtartó!
    gondolhatod, mennyire érdekel. '

    Engem sem hat meg különösebben a dolog, csak gondoltam szólok, hogy majd a jövőben mikor meglátod a nevem egy hozzászólás felett ne az jusson először az eszedbe, hogy ez az a suttyó, akit le kell szólni! :P

    'remélem nem samoled+ az új iphoneban, bár még élőben nem láttam, de eddig a (s)amoled nem győzött meg.'

    A semmiből nem lesz csak egy gyártósor a SuperAMOLED+ -nak, ahhoz más képernyőtipusnak szánt gyártósorokat kell leállitani, amivel csökken a potenciális termelés az Apple és egyéb felvásárlók részére!

    [ Szerkesztve ]

    Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

Új hozzászólás Aktív témák