Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    Hát ezért drága a zájfón.. csak brand :D Ez Apple minden évben egyre lejjebb adja minőségben, persze árban azért mindig ráhúz és mindig van olyan apucika aki megveszi a kicsi 14 éves lányának vagyis khm.. és a szintén a megkérdőjelezhető nemű kisfiúknak.. idén kíváncsian vártam mit hoz ki, úú jubileumi év, biztos valami nagy dobásra készülnek, erre kiadtak egy X-et, ami nem hogy ronda, de még csak nem is innováció.. nem beszélve a vicc 3,5-es jack elhagyásának. Egyedül ami tetszik az a Face ID és ennyi, ez nekem nem ér meg félmillió forintot(ahogy a 8 sem éri meg az árát és a Note8 is túlon túl drága stb.), láttam iphone-t, próbáltam, nem egy iPhone-os ismerősöm van akik nem feltétlen menőségből használják a 4/4S óta talán 2 iPhone van amire azt mondom, hogy tetszik az az SE és a 7Plus(ugye utóbbira megint csak tompa ceruzával írták rá az árat).

    Ez az egész dolog -szerintem- tényleg csak arra megy ki, hogy a laikusokat elvakítsák, a (hozzánemértő)fanoknak meg növeljék az egójukat, hogy mégtöbb hülyeséget olvassunk facebookon :D

    (#1) .LnB

    Ez tetszett nekem is :D

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák