Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz doooo #16 üzenetére

    " És hát mivel az Apple (azért mondom őket, mert rájuk hivatkoznak jó példaként sokan (szavaid alapján te is), akik ugye évente csak 4-5 modellt mutatnak be)"

    Szóval az jött le az írásomból, hogy én biztos valami Android hater lehetek. A Samsunggal sincs amúgy semmi bajom, jelenleg a konyhában 2, a fürdőben egy Samu gépem van szolgálatban.

    Igen, Apple-t használok, kényszerűségből, mert nem akarok évente telefont váltani, egyszer megveszem, (és persze kiadok rá egy kisebb vagyont :((( ), de legalább stabil évekig. Volt egy 1.gen SE-m, 4 évig használta, most édesanyám örökölte meg, 2. éve használja. Jelenleg egy utolsó szállítmányokból maradt XS-t használok, most töltötte be a 2. évet 1.-jén. Egy Samu ACE 1-el kezdtem az okostelefon műfajt, még Froyo-val, akkor kiszerettem a droidból. Utána sokáig egy Samu feature phone-t használtam, majd WP fronton egy Lumia 520-ast, majd egy 830-ast.....Minden oprendszert kipróbáltam, még annak idején Symbian 40/60-at is......egyedül Blackberrym nem volt, pedig egy időben vágytam rá. Már jóideje itt is a stabilitást, fenntarthatóságot keresem, mint mindenben. Aki máshogy látja, sajnálom.

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák