Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz darvinya #95 üzenetére

    Azt mindenki elfelejti, hogy a bankba rakot pénz a banknak fial még ha csak folyószámláról van szó.
    És még ezek után fizesek. Áááá nem vagyok palimadár.
    És pont itt van a kutya elásva.

    vs.

    Ezt ki felejtetted
    0 Ft-os bankszámla feltétele TOP díjcsomagban: havi legalább 150 ezer forint gyösszegű, bankon kívülről érkező jóváírás.

    Ez mitől ingyenes?

    Hát, ez a két mondatod igencsak üti egymást. Tehát már 150e forintot is soknak tartasz, hogy a bank ingyen vezesse neked a számlát? (Ja, és ez nem állandó számlán tartott összeg vagy havi átlag ekkora összeg, csak egyszeri beérkező pénz!) Mégis, mekkora összeget tartanál a bankban, hogy ingyen vezesse neked a számlát? Vagy csak vezesse ingyen, adjon dombornyomott kártyát szintén ingyen, aztán majd néhány ezer forintot beteszel rá néha? Azért gondolkodjál már egy kicsit, hogy mit vársz el ingyen...

    azopi74: Mert azt még megértem, hogy valaki 50-80 dolláros HD-filmeket, PC-s vagy konzolos játékokat letorrentez a piratebay-ről

    Miért? Ez miért elfogadható?

    bagkri01: Ebben egyet értek veled, egy időben nekem is 7-8 fizetős game volt fent, ha azt minden megvettem volna igencsak rosszul jártam volna. Általában minden játékot megunok vagy 2 nap alatt. Na meg pc-re is sokan megveszik a jogtiszta játékokat és azok nem 1-2 ezer forintba kerülnek.

    És ez feljogosít arra, hogy egyszerűen ne fizessél a más munkájáért? Azért mert "igencsak rosszul jártál volna"?

    Általában minden játékot megunok vagy 2 nap alatt

    Hát, gratulálok, remélem a fejlesztők nem olvassák ezt, mert ez igen elkeserítő, az ilyennek mi a f@sznak fejleszteni hónapokat, éveket?

    Bici: Ez a jelenség szerintem azoknál jelentős, akik az iPhone-nál jóval olcsóbb készülékeket vesznek. De ez nem új dolog.

    Ez igaz, viszont az Androidos készülékek legnagyobb része pont nem a felsőkategóriás készülék...

    Z.

Új hozzászólás Aktív témák