Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Desy

    tag

    ... végigolvasva a megnyilvánulásokat nagyon kitűnik a keletEU gondolkodású aspektus. A nyugati emberek ettől sokkal nyitottabbak. Nem véletlen, hogy ez a fajta szolgáltatás lényegében és egyenlőre csak - hogy úgy mondjam - "Márkás" ügyfeleknek áll, és nem akárkinek. Főleg nem akárhol.
    Egy ilyen gondolat nem az ördögtől származik... ha valaki bele gondol, hogy egy szállodai szolgáltatásban a napi rutin a takarítástól az egyebekig mi mindent tartalmaz és egy adott pillanatban aktuális jó néhány és gyakran nem akkor, amikor a lakó jelen van. Ráadásul ott távozáskor le kell adni a kulcsot... jelezve hogy el lehet végezni a napi karbantartási feladatokat! Szálloda és szálloda között is hatalmas a különbség éppen úgy, ahogy ember és ember közt. Ám a problémákat mindig korrekten kezelni nem túlzott kihívás, de még is lehet problémás bizonyos területeken [akár a városokban, város részekben vagy országokban]. ...minden hozzáállás és/vagy nyitottsági kérdés illetve még a kompromisszumra törekvés lehetősége is szükséges. Ha be lehet csapni egy embert úgy egy elektronikus rendszert is át lehet ejteni... de nem lehet ez az elsődleges üzenet. Egy bizalmat nem lehet megfélemlítéssel megszerezni vagy fenntartani. Az vagy van, vagy nincs. Ráadásul még a biztonságot sem lehet túl hosszú ideig élvezni ha...! ... amire példa lehet A bűn éjszakája című film.
    Akinek nincs mitől tartania, az mitől félne?

    A bejárónő, kutyasétáltató... blabla... de belefér ebbe a körbe még akár mi.
    És ha ez a trend kiegészül a "kissé vonakodó" ügyfelek miatt egy nagyon erős drón légi szállítással a jelenlegi 2kg-os csomaghatárt felturbózva, akkor a legtöbb potenciális ügyfél egy olyan kiszolgálást kaphat, amit senki más "egyenlőre" nem képes prezentálni. Már rég óta légi fuvarral juthat hozzá néhány ember a pizzához vagy nasihoz valahol.... ami remek üzlet.
    Minden műsort el kell kezdenie valakinek. És a legtöbb attrakciót viszi/viheti sikerre, akinek elég pénze van arra, hogy a hibákat és a problémákat megfelelően kezelje. A józanság hiányával küzdőknél ezek a lehetőségek nem kell hogy jelen legyenek... vanna elegen ahhoz a másik oldalon, hogy bőséges nyereséget hozzon a komoly fejlesztésekhez és a piac újabb szeletének más módon történő megszerzéséhez.

    Mos látom:
    Ez a szolgáltatás remek kiegészítője ennek és a vonakodó ügyfelek szinte teljes táborát képes lehet lefedni... csak hát ugye, akarni kell!

    [ Szerkesztve ]

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

  • Desy

    tag

    válasz atike #33 üzenetére

    ... ez, mind nekem szólt? ... szerintem ugorj neki és olvasd el megint amit írtam.

    De... ha már ennyire szkeptikus valaki, akkor érthetné, hogy a világ sokféle. Igen, van olyan terület, ahol ott lehet hagyni akármit akár még az utcán Is! Gondolom, az ilyen negatív szemlélet nem ilyen területen születik. Ha pedig a szomszéddal meg volt beszélve az beviszi a küldeményt. De vannak olyan helyek, ahol ezt kérés nélkül is megteszik és látja/hallja azt is, ha megérkezett a címzett.... majd értelem szerint azonnal odaadja neki! De... ott is lehet néhol ... "hajléktalan" ... és még ő se piszkálja, mivel meg volt a "gyerekszobája". Amit kap annak örül és nem szorul rá, hogy megharagudjon valaki azért, mert hozzányúlt bármihez, amit nem engedtek meg neki.
    És ha már így van... akkor tudható... vannak olyan területek, ahol előbb lőnek és aztán már nem is kérdeznek.

    MO a jelenben. Sok ember király módon él ingyen... és azért... mert vannak akik ehhez hozzásegítik őket a saját szabadidejük terhére. Nem, én nem irigylem azokat akik képesek *kihasználni az ingyenes ételosztogatásokat és egyebeket.... nem erre kell gondolni. De arra érdemes, hogy hatalmas "izom" emberek olyan helyeken forognak ahonnan árad a jólét és nekik semmit nem kell a társadalmi közösbe tenni... csak kivenni...

    Szerintem az ilyen súlyos gondolkodás eleve ártalmas... veszteség lehet bárhol, bármilyen okból. Talán az sem véletlen, hogy az Amazon berkeiben eszméletlenül sok robot tevékenykedik. Én ezt úgy is értelmezhetem, nem kell nekik szabadságot, fizetést.... adni, nem fáj a fejük és talán, mindig jó kedvvel teszik a dolgukat. Az a néhány karbantartó ami van, széltében és hosszában lecsekkolt. Mi mástól lehetne akkor ez a vállalat rossz mint az emberi tényező a végponton? Ezért a legoptimálisabb kiszállító verzió az adott területen és a teljes ellenőrzés nagyon erős érv mindennel szemben. Különben... a "tapasztalat" megadja a megfelelő válaszokat a megrendelőnek a vásárlás végén a cím beírását követően a kiszállítás megrendelésekor. :K

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

  • Desy

    tag

    ... azt vélem az itten írásokból, hogy a véleményező vagy szkeptikus vagy ellenséges de az elfogadás is felbukkan néha. Ha valaki "írás előtt" megértené a cikk lényegét, hogy például nem akárki juthat egy ilyen lehetőséghez vagy az elektronikus aláírás és könyvelés lényegét ... [úgy mint elektronikus kulcs tehát a nyitás és zárás ideje és folyamata is digitálisan könyvelt és az elektronikus jelet a kézbesítő a nála levő elektronikus kütyüre kapja - ha nincs áram és lemerült a szünetmentesítő, nem jut be nem tudja elvégezni a feladatát de amúgy is tulajdonosi érdek a fenntartás] venné, akkor esetleg más, kicsit elfogadottabb gondolat születhetne. Akár az, hogy érti neki bizony ilyen nem lesz... azért, mert az ő személyisége, titkolnivalói vagy a lakókörnyezete ezt korlátozza vagy az anyagi lehetőségei keményen korlátozottak egy ilyen átfogó rendszer kiépítéséhez. :P

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

  • Desy

    tag

    válasz ronson #66 üzenetére

    ... nos, ja. De az már fölösleges kérdés, miért vesz webkamerás gépet?
    ... és ha már van, miért nem elég a szoftver tiltása, feltelepítés helyett!?
    Meggondolatlan felhasználó vagy csak értelmi kérdés? :))

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

  • Desy

    tag

    válasz imibogyo #68 üzenetére

    ... már vártam egy ilyen *copy-t.
    Vélem, nagyon rossz a kelet EU-s hozzáállás szinte a legtöbb újnak éppen nem mondható dologhoz. De hát ez is egy jellemzése az évtizedeket átölelő gyűlölködő és irigykedő jellemzőnek.

    Ha valaki nem tudná és persze sokan vannak így, sok szálloda elkötelezte magát a szinte teljesen elektronikus világ mellett. Van MO-n is több olyan például fürdő, ahol ilyen rendszer működtet nagyon sok ajtót. Valahogy még sem azt látják a vendégek és a dolgozók, mennyire sok a jogtalanság.

    Nem csodálkozok az egyes kiragadott gondolatok esetében mivel egy téma lényegileg egészében tárgyalja a mondandót és nem mondataiban... és ha a ló, nos nem vagyunk egy látó-élvező elfogadó és kooperatív készségi szinten... bár igen, feltételezem van olyan, aki abból akar hírnevet, hogy mindenben a rosszat keresi és igyekszik azt meg is találni. :P

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

  • Desy

    tag

    válasz imibogyo #73 üzenetére

    ... már írtam. Ha replika akkor nem néhány szó, kiemelés a mondandó meghatározója.
    De ennek megértése bizony már IQ.

    :N nem vártam reagálást. Írtam, ahogy vélem.

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

Új hozzászólás Aktív témák