Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz nemlehet #34 üzenetére

    Egyébként ez igaz.
    Nekem is elég sok játék megfordult a telefonomon, ami freemium volt, vagy IAP-os, de véletlenül vásárolnom még soha nem sikerült, még úgy sem, hogy csináltam gameloft accot is, illetve a kártya adataim is ki voltak töltve, mivel volt amit olcsóbban meg tudtam venni közvetlenül a Gamelofttól, mint a Playről.
    Persze be lehet állítani mindenhol, hogy ne kérjen jelszót, de az már a körültekintés hiánya.
    Az előfizetésre áttérve pedig azokban is van olyan konstrukció, hogy nem lehet túlköltekezni, hanem előfizus, esetleg a számlázása is úgy működik, viszont van egy havi limit, utána meg vagy semmi,vagy tölts rá.

    Ha a gyerek elpocsékolja, akkor meg így járt, vagy "saját pénzén" töltsön rá.
    De ha a szűlőkhöz érkezik a számla, akkor azért meg tudják nézni, hogy mégis mi meríti ki esetlegesen a kvótát. :K

    puffadt:
    "Én a telefonkártyáról leszedett pénzre gondoltam. És itt tökmindegy, hogy feltöltőkártyás vagy pedig előfizetésed van leszedi amíg a szolgáltató beállításai engedik"

    -Ez is opcionális, tehát akkor is áthidalható a probléma, ha esetleg elsőre meg kell fizetni a tanulópénzt(az elővigyázatlanoknak)

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák