Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stirlitz

    senior tag

    válasz atesss #54 üzenetére

    Melegen ajánlom az OBD DROID SCAN PRO programot androidra. 2 éve használom ZTE Blade telefonomon, sokkal jobban használható a mindennapokban, mint a Torqe Scan a kisebb erőforrásigénye miatt. Minden OBD II protokolt támogató autó lekérdezhető. Akinek euro 3/4 minősítésű az autója, az nyugodtan próbálkozhat ezekkel a cuccokkal, de felhívom a figyelmet, a nagyon olcsó klón adapterek veszélyeire. Találkoztam már olyan autóval aminek az ECU-ja megdöglött a hibás adapter miatt. És tartsátok szem előtt azt is, nem letettek autószerelők, megérteni is tudni kell, amit láttok.

    (Még valami a klón adapterekről, FIAT Ecu Scan okos kis program, csak van egy kis gond az olcsó adapterekkel. Itt végül is a jelszintek illesztése nem megfelelő, ezért can bus rendszereket nem tudd a program kezelni. Az olcsó adapterek kvázi kijavítása után, már működik megfelelően ez a program is a klón adapterekkel.)

    [ Szerkesztve ]

  • Doze

    aktív tag

    válasz atesss #54 üzenetére

    Picoscope ha oszcilloszkóp, hohó árban? Alsó hangon olyan 100e :DDD

    Autocom ez azért okosabb szoft mint a torque :) de csakis a hozzá való interfésszel megy

    De a ScanXL professional sem rossz választás, szoftvereknél azért az ELM 327 kompatibilitást is figyelembe kell venni. De ott a moDiag is.

    Linuxban sajnos nem tudok segíteni..

    Ebay rendelés: nekem standard shipping volt 7 nap... a feladástól számolva. Összességében olyan 10 nap

    Ha OBD 2 akkor nyugodtan viszi a multi interfész is.

    (#55) Stirlitz : azért az már valami über brutál gagyi cucc, bár user error is esélyes

    Egyébként a cikkben is leírtam meg kell nézni mit vesz az ember..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák