Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pötyi

    őstag

    válasz Busterftw #12 üzenetére

    Persze, megtehetné. Csak azt ne felejtsd el, hogy létezik a törvényeknek területi hatálya. Ezt a törvényjavaslatot az Ausztrálok találták ki. (Majdnem azt írtam, hogy kengurubaszók, de aztán meggondoltam magam és nem írtam le ezt a csúnya szót. Durva lett volna, ha leírom.) Pont a napokban olvastam a cikket arról, hogy az LMBTK törvény alapján felnyomtak a magyar médiahatóságnál egy gyerekeknek szóló rajzfilmet, amiben egy genderbizonytalany bölénybornyú szerepelt, a hatóság meg sajnálkozva széttárta a karját, hogy a csatorna székhelye nem itthon van bejelentve, nem tehetnek semmit. (Ezt mondjuk megjegyezhetnék a hazai LMBTK-k, jó stratégia lenne a jövőben.) Szóval ha az Ausztrálok hoznának egy olyan törvényt, ami személyi bemutatásához kötné az ottani fosbuk-regisztrációt, az még nem lenne kötelező a világ boldogabbik, nagyobbik felén. Aztán vagy megteszi ezt a fosbuk, hogy így módosít az .au domén felől jövő regelésekkor, vagy kivonul, aztán az Ausztrálok csinálhatnak maguknak saját vkontakte-t.

    Meg ráadás nehezítésképp mi van akkor, ha egy ausztrál fószer külföldön regel, ahol nem kötelező a személyit beszkennelve feltölteni, majd hazamegy és trollkodik? Vagy VPN. Ezer kiskapu van.

    QNX is cool!

Új hozzászólás Aktív témák