Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matteo_szg

    őstag

    válasz Laca7601 #47 üzenetére

    Nem kell mérvadónak venni a véleményem - mint ahogy a tiéd sem számít annak -, de mindkettőnk véleménye segít másoknak.
    Nem kevesen használták, hanem kevesen tudták, mi az; bocsánat ha félreérthető voltam. És ha nincs, mi nincs tulajdonképpen. Sajnos továbbra sem a Prohardver fórum a kiindulás alap arra vonatkozólag, hogy egy okostelefont hazánkban milyen feature-ök alapján vásárolnak, vagy egyáltalán tudják-e a hasznos funkciókat. A ZE551ML-nél a 4 GB RAM, a gyorstöltés ment át, illetve Dual SIM fronton inkább számított az, hogy a második SIM nem tudott adatforgalmat. Többen utálták emiatt a telefont, mint szerették a Dual Active funkciót.

    SD-slot témában, lehet ezt hibás döntésnek tartani, bizonyos szempontból szerintem is az; tök jogos, közös fiók van. Neked ez visszalépés, másoknak tök mindegy. Azt én sem mondom, hogy ez előrelépés.

    Szervizháttér kapcsán történt ugye változás, de pl. ezt sem mondanám előrelépésnek. :) Vagy a fene tudja...én picit másképp látom ezt is, mint Te, mert egy különbség mindenképp van köztünk - mi megkapjuk a pozitív visszajelzéseket is partnereken, szervizen keresztül és közvetlenül vásárlótól a negatív visszajelzések mellé. Így mindkét oldalt tekintve árnyaltabb a kép egy adott modell kapcsán. Pl. Android 6.0 frissítés, totál insider info, hogy miért lett ilyen, jó lenne elmondani, de csak utalhatok más gyártóra.

    Gratulálok a P9-hez, mert legalább az lett a végeredménye a beszélgetésnek, hogy vettél egy király telefont, amihez menő garanciális plusz szolgáltatás van.

    Év vége van, januártól már indul az új IT-roham, legkésőbb MWC-n talán tud az ASUS olyan telefont mutatni neked, ami méltó utódja a ZF2-nek számodra. :)

    jupiiii

Új hozzászólás Aktív témák