Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WOT-H-A-C

    veterán

    válasz motoflug #38 üzenetére

    Egy Ph.-s kolléga tapasztalatai az 550ML el kapcsolatban.

    "Hát, lehet pár nap múlva írni a Zenfone 2-ről.
    Jelenlegi benyomás:
    - érzékeny az általam kivágott microSIM érintkezésére - pozíciójára, nyilván a gyári microSIM kívánatos, erre figyelmeztető cédula is van a dobozban,
    - őrült 4G letöltési sebességgel megy,
    - minden jól átgondolt a szoftban, mivel WW verzióval jött, semmit nem kell bütykölni, az összes gaaps működik, semmi kínai betű nincs sehol, (talán Hong Kong-ban vették, ott is UK konnektor is van és én ilyen töltőt kaptam, és odavaló az eladó, bár UK-ből postázta, nagyon helyesen),
    - a GPS talál amerikai, orosz és kínai holdakat, gyorsan,
    - a hátlap matt fekete kissé puha gumira emlékeztető műanyag."

    "Adalék a Zenfone 2 ZE550ML-hez:
    Nem hittem, hogy duál aktív, ezért a Telekom adat SIM-en (modembe való) elindítottam egy You Tube videót (4G kapcsolat van), közben telefonáltam a másik SIM-mel, és nem szakadt meg a videó folyamatos letöltése! Nagyot dobott az ASUS, főleg az árazással, hiszen a tajvani ár 200 USD, hol vannak ezzel szemben a Lenovo és Huawei hasonló tudású modelljei árai?"

    "Igazi ázsiai aktivitás van az ASUS-nál, a tegnapi 200 MB OTA után ma egy 80 MB OTA frissítés jött a ZE550ML-re, 126 optimalizálást nyal fel éppen.
    http://www.asus.com/zentalk/forum.php?mod=viewthread&tid=6983&extra=page%3D1%26filter%3Dtypeid%26typeid%3D199

    1.Improve memory usage
    2.APN Table update
    3.Fix Miracast/RealShow doesn't work issue.
    4.Improve Camera quality
    5.Improve Power/ Battery UI
    6.Improve Browser WebView compatibility
    7.Fix the Ultra Saving mode issues
    8.Improve double tap suspend performance
    9.Update graphic driver
    10.Fixed apps crashing due to Android System Webview update
    11.Fixed ASUS Browser flicker issue on some desktop sites
    12.Add Auto start manager shortcut on home +1
    13.Change Quick Memo to Auto start manager as default in Quick settings"

    "A Zenfone 2 (ZE550ML) duál aktív!
    4G web elérést és hotspot funciót kapcsoltam be, a laptopon böngésztem weblapokat, közben a másik SIM-en mobil beszélgetést kezdtem, a böngészés - lap váltás símán ment, a beszélgetés szintén. Itt már nincs buffer kérdés.
    Elixir 2-vel néztem az áramfelvételt:
    Nyugalmi. kijelző be, aut. fényesség 160 mA
    Mobil adat + hotspot 200 - 500 mA
    laptoppal böngészés megy 400 - 900 mA
    Nyilvánvalóan ilyen üzemállapothoz töltő vagy power bank célszerű."

    "Tapasztalatok:
    HDR igen rövid időben vesz fel képeket, ezért nem látszik az emberek mozgása (nem akartam feltenni ismeretlenekről készült képet...), ez jó.
    Panorámát rendkívül egyszerű készíteni.
    A szelfik jó minőségűek, de nem reklámozom magamat.
    Van felrakva Camera FV-5 jpg és png kép.
    Emberek, arcok fényképei jobbak, mint a nagy totál tájképek.
    Valószínűleg az obi állandóan nagylátószöggel 2.0 rekesszel működik, hiszen sem zoom, sem rekesz nincs benne. A makro képnél látszik, hogy éles a téma, majd háttér elmosás (bokeh) van távolabb - ez jó, csak szokatlan egy primitív telefon , vagy "point and shot" kamerától."

    "Itt a gond, belenagyítva kiábrándító. Tanulni kell még a helyes használatot"

    stb...

    "Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Új hozzászólás Aktív témák