Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz kazan23 #934 üzenetére

    Én is inkább 2 év garral vettem boltból 20k-ért ráadásul házhoz is hozták felár nélkül.

    Néztem pár videot, hogy rendben van-e a készülék. Minden előolvasgatás nélkül nekiálltam, rádugtam egy 1TB-os külső winyót USB-vel. Zenét képeket fainul viszi, amit gyorsan kipróbáltam azzal semmi gond nem volt. Filmek közül egyetlen egyet találtam a 40-60-ból aminél nem jelent meg kép, de itt ki is írt valami arányproblémát. TV-ből felvett műsor volt a problémás. Biztos valami érdekes felbontási arány volt használva a tömörítésnél.
    xvid, x264, divx lejátszását gond nélkül vette 720p felbontással sem volt gondja 700MB-tól 2,5GB-ig mindet simán játszotta, hangsávot és feliratsávot szépen lehetett váltani.

    1080p filmeknél sajnos csak 12...16GB méretűvel tudtam kipróbálni. Ezeket szépen akadás nélkül játszotta, ráadásul lejátszás közben a zoomolás sem zökkentette ki, nem akadt meg közben. Hangsáv váltásnál viszont volt egy kis gondolkodási idő mire átkapcsolt, de ez sem volt több 1-2 másodpercnél.

    Összességében jó benyomást tett rám, mivel így a gyors ismerkedés során hamar ki lehet ismerni a kezelését. A könyvét most kezdtem el csak böngészni, de nem vitték túlzásba az ismertetését.

    Ami viszont nem tetszett, hogy könyvtár nézetben egyesével tudtam csak lapozni a filmek között az 1TB winyón. Terjedelmes listánál ez igencsak lassú lehet, bár egyelőre a könyvtárkezelésen kívül nem próbáltam ki más kezelési módot. Azt majd ma este megnézem, ha hazaértem.

    Hja míg el nem felejtem. Egy fogyimérőt azért elé kötöttem ami 5...7W fogyasztást mutatott lejátszogatás közben. Jelenleg folyamatos lejátszás tesztben van, mivel otthagytam az asztalon had menjen és folyamatosan játszik egy filmet. Ha be akarja adni a kulcsot még most adja be vásárlás után. Bár remélem nem lesz vele gond :B

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák