Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz Abu85 #17 üzenetére

    Én értem, hogy próbálják menteni a menthetőt, de ez max. csak nekik jó és a(z újabb keletű) közhiedelemmel ellentétben ők vannak a vásárlókért, nem a vásárlók értük (bár ez nyilván vitatott pont lehet egyesek szemében) Ez a termék idejétmúlt, gyönge, herélt negyedmegoldásokkal "feltupírozott" és a konkurens termékekhez/tudásához mérten vérszegény és drága is. Valószínűleg a hangzatos és bejáratott brand elnevezések, a múlt "dicsősége" és a marketing fogja eladni olyanoknak, akik egyáltalán nem értenek és nem is akarnak érteni a hardverekhez. Ettől függetlenül nem lett volna ez rossz termék úgy 2-3 évvel ezelőtt. Csakhogy azóta sok víz lefolyt a hátunkon (nekem még most is) Valakinek biztos így is tetszik, ha mondjuk egy régi P4-ről vált. Viszont, szerintem sokan lesznek, akiknek csak a szívás lesz vele és kidobott pénz, meg a csalódás. Márpedig ha így lenne, az senkinek sem jó. Sem a vásárlóknak, sem az Intel(hírnevé)nek. Persze, végső soron végülis simán elég lehet azokra a dolgokra, amikre az emberek többsége használja a számítógépeket. Ha innen nézzük nem akkora átb@sz**s. Főleg, ha nem is tudnak róla, hogy át lettek blyaszvlya. Szóval simán tévedhetek :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák