Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    válasz SonyNex7 #359 üzenetére

    Ahogy emlékszem kiemelted hogy a torrent számodra fontos. Az AC56U erősebb processzorral van szerelve mint a 66U, ebben a tekintetben teljesen azonos értékű mint az Asus zászlóshajója a 68U. Nekem a wifi-jével sincs a világon semmi bajom 5Ghz-en 11m távolságra 1db. 10 cm-es válaszfaltéglán át úgy streameli a legvadabb tömörítésű full HD filmeket mintha kötelező lenne neki. :)
    Az olcsóbb routerek és az AC56U között az a legszembetűnőbb különbség hogy az olcsóbbak nem képesek olyan sebességű fájlkezelésre mint az 56U. Persze ehhez hozzá kell tennem hogy az éppen használt Firmware is erősen befolyásolhatja a fájlmásolási sebességet. Én legalábbis azt tapasztaltam hogy a fél évvel ezlőtti Firmware-k a letöltési sávszélességem maximumával töltöttek és el tudtam érni az 50megbyte/sec másolási sebességet is, mostanában meg örülök ha mindennek a felét elérem. Az viszont tuti hogy soha semmi nem tud megakadni olyan erős a processzora. Az alsókategóriás NAS-ekkel minden további nélkül felveszi a versenyt.

Új hozzászólás Aktív témák