Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ketten meg is válaszoltátok:
    autox3c: nekik stabil működésre és hosszú üzemidőre van szükségük imho.
    helixP: Bennem inkább az vet fel kérdéseket, hogy az olcsó, működőképes alapdroidok mellett van-e létjogosultsága?
    -
    Szintén csak IMHO, de a droid és akár egy alapdoridos telefon nem stabil működés és pláne nem a hosszú üzemidő mintaképe. Ezért az alapdroidok 1-2 napos üzemideje mellett igenis kellenek az ASHA-k bizonyos országokban és akár a hagyományos régi, nyomógombos mobilok is. Érhető, hogy sokan akarnak ott okostelefonnak tűnő valamit. Szerintem van piaca annak ott. A Nokia azért nem hülye.

    [ Szerkesztve ]

    Meliora sunt bono inimica

  • válasz rudymester #5 üzenetére

    Én nem egy 3 éves öreg droiddal vetném össze, de ha már igen, akkor tessék.
    A lényeg, hogy a relativ buta, de mégicsak okostelóra hasonlító Asha 501: 17 óra Talk Time és 48 nap (1152 óra) Stand by. Ez az adat rel. tükrözi a valóságot, de arra jó, hogy ugyanazon oldalon más mobil hasonló hazugságával összevesd.
    A lényeg, hogy egy ilyet egy Moto Droid Maxx sem fog tudni, pedig 3x nagyobb aksival jön. De nehéz lenne a gsmarena, vagy a phonearena adatbázisából hasonló értékkel rendelkezőt telót találni.

    Mivel a droidos telókat a skynet' hajtja ;). Ezért néhány hét után egy átlag, butuska user el tudja érni, hogy a gyári rendelkezésre állás a töredékére essen. Remélem, hogy ezzel nem mondtam senkinek újat. A droid egyik legnagyobb hibája a szememben egyébként pont ez. Anyám és apám, de még butuska unokatesóm is hamar földhözvágná, mert merül nekik és lassú. Na nekik is jobb az ASHA, ha már tapizni akarnak, 50 méter hosszabító nélkül :)

    [ Szerkesztve ]

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák