Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Eastman #31 üzenetére

    Ne vicceljetek már. Milyen "nem könnyű év"? Ha egy hazai nagykernek 40.000 forint problémát jelent, akkor már rég becsődölt, de ez igaz ennek az összegnek a százszorosára is.

    És igenis vérgáz az egész, egy 40.000 forintos navival vettek maguknak jó pár perc műsoridőt reklámozni magukat, ami normális úton egyrészt ennek az összegnek a sokszorosa lenne, másrészt így még álszent módon ők a fasza gyerekek. Ugyan. Plusz abban is biztos vagyok, hogy a rádió vezetőinek is csúszott a zsebébe némi navi, hogy mást ne mondjak, nem hiszem, hogy a hirdetési felületüket ingyen adják oda.

    A PH-t egy kereskedővel összehasonlítani meg ostobaság. Mi média vagyunk, ezen belül tudunk mozogni. Mi is nyithatnánk egy webboltot, kaphatnánk százalékos részesedést minden rajtunk keresztül eladott telefon/alaplap/kutyafüle után, plusz írhatnánk a teszteket a nálunk kapható dolgokról, hogy de jók, vegyétek meg. Nem akarom túlfényezni magunkat, de itthon nagyon sokan csinálják ezt, nekik biztosan nem is lenne gond navikat adományozni - lehet, hogy meg is teszik, csak erről nincs sajtóközlemény. Lehet, hogy mi is megtesszük, csak erről sincs sajtóközlemény. De alapvetően a mi lehetőségeink mások, én személy szerint úgy érzem, hogy azzal tudom a legtöbbet tenni az emberekért, ha nem hagyom magam lefizetni és korrekt cikkeket írok, amikkel kicsit helyrerakom a reklámok által elferdített valóságot, aminek az lehet a következménye, hogy kevesebb embert vernek át kereskedők. Vagy hogy mást ne mondjak, nem lenne muszáj fogyasztóvédelemmel kapcsolatos cikket írnunk immár három hónapja, már több pénzt telefonáltam el miatta, mint amennyit a cikkért fogok kapni. Én speciel ennyit tudok tenni, meg is teszem.

    Ettől függetlenül örvendetes, hogy havonta egy navival gazdagodik az OMSZ, én is örülök neki, engem is elüthet egy BMW, aki nem ismeri a bicikliseket. De a móddal igenis baj van, az adományozás fogalmával nálam is ellent mond a burkolt marketing és a saját vállam veregetése.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Depression #33 üzenetére

    Havi egy, és még mindig nem a ténnyel van a gond, hanem azzal a felhajtással, amit az egész körül csapnak. Mellesleg kicsit felhúztam magam a dolog kapcsán, fel is hívtam az egyik nagy partnercégünket, hogy hát adakozzanak már ők is havi egy navit és benne lesznek a rádióban, mondták, hogy jövő hónapban 100, azaz száz darab navit adnak a tűzoltóknak, csak ők nem rendeznek ekkora hercehurcát körülötte. De tudjátok mit, ezek után én fogom megírni a sajtóközleményüket.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz tildy #39 üzenetére

    Akkor az sem lenne gáz, ha mondjuk Bill Gate adna 10.000 forintot a rákos gyerekeknek?
    Mindegy, úgy tűnik nagyon nem értesz minket, úgyhogy inkább hagyjuk is abba.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák