Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csab2

    veterán

    Bog!

    Igazad van, de szerintem jobban tetted volna, ha nem reagálsz erre. Kár volt. A pdamania.hu szerintem vacak. Unom, hogy ugyanazok a sekélyes cikkek megjelennek ott is meg a mobilport.hu-n is. Akkor sem kellet volna reagálnod szerintem. Így leereszkedtél az ő szintjükre.
    Üdv!

    Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

  • csab2

    veterán

    válasz Bog #6 üzenetére

    Bevallom, az általad említett blogot nem ismerem. Csak a pdamania.hu cikkeibe szoktam belenézni, és azokról nyilatkoztam azt amit.
    Egyébként értelek, sőt egyet is értek veled, csak annyira kicsinyes egy ilyen sárdobálás. Eleget lát ilyesmit az ember a politikában, és már unalmas. Szóval én a helyedben vettem volna egy nagy levegőt, és hagytam volna a fenébe az egészet. Tudom, hogy nem könnyű és nekem más a helyzetem, mert nem vagyok érintett. Piszlicsáré példával hozakodom elő (ezért előre elnézésedet kérem!), de esetemben is volt arra példa, hogy valamelyik fórumon valaki olyant írt, amire akartam valami bántót, kioktatót, "magamnak kikérőt", finoman lehülyézőt írni, de azután kitöröltem és hagytam a fenébe az egészet. Azt gondoltam, nem ér annyit az egész. Mondjuk megértelek, mert Sancho úgy is leírhatta volna azt amit akart, hogy konkrétan nem említ neveket. Nem tudom, hogy direkt, piszkálódásként említett meg Benneteket (is), vagy egyszerűen csak példát akart felhozni, és semmi hátsó szándék nem volt benne (mondjuk erre látok kisebb esélyt, mert úgy rémlik, máskor is voltak már a két oldal között kisebb csörteváltások). Nagyon sajnálom, hogy nálunk nincs kultúrája az egymásnak konkurenciát jelentő csoportok, cégek, stb. együttélésének (sem).
    Remélem, nem veszed zokon amit írtam!
    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Új hozzászólás Aktív témák