Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    válasz Hoffer #25 üzenetére

    76000 a 3G nélkül.A 3G-s ugy 89000-92000 között mozoghat.Ezért a pénzért kapsz egy duplamagos ,erös procit,ami nem azért erös,mert túl van huzva,ellenkezöleg:van még benne tartalék."méhecskés"droidot,ami támogatva is van(már kétszer frissitettem,bár nem éreztem semmi változást...)Sajnos a médiaprogik fizetösek(keresem az alternatív megoldást... :D )de az megintcsak kiemeli a mezönyböl.Számomra(ez mondjuk mindenki más)a legideálisabb kijelzöméret és felbontás(a 7" nekem kicsi,föleg ha szélesfelbontásu,a 10 meg már netbookméret)A karácsony elötti akcióban vettem rá 2 bill-progit 46 forintért(plussz a Go keyboard...)a marketen lévö HD játékok is szépen futnak(kivéve a gameloft gamejeit,azok nem kompatibilisek,hiába erősebb a benne lévö proci,mint a Tegra...)
    A kijelzöhiba pedig nem állando.Most pl az also élét fogom,hüvelykujj takarja az Archos feliratot,mutatoujj hátul támaszt,gépelni kényelmes,hiba nem láthato...Egyedül akkor jön elö,ha hátul az usb csatlakozo környéken nyomom,vagy pedig a két szélét fogva tekerem(ezt csak most probáltam,általában nem csinálok ilyet :D .Szoval én ezzel a kijelzöhibával együtt tudok élni...

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Új hozzászólás Aktív témák