Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz ceia #122 üzenetére

    Az enyém nem indult el 160Mhz-en (vagy nem találtam olyan jumper beállítást, nem volt jól "dokumentálva", így csak vaktában állítgattam), csak 150-en (3x50Mhz), bár utóbbinál gond volt, hogy az S3 Trio 64V+ on nem bírta az 50Mhz PCI tempót, így azt csak a vége felé használtam mert az S3 Savage kártya bírta (egyébként 4x33MHz-en ment a cpu, a Savage kártya meg azért volt jobb mert volt MP3 "gyorsítása", így windows 95 alatt nem csak "közepes" minőségre állítva bírta a gép lejátszani az MP3 fájlokat, illetve több erő maradt a cpunak lejátszani a videót, így az MPEG2 videót képes volt lejátszani "kisebb szaggatással" :D ).
    Ezekben még messze nem volt 3D kártya, így eléggé döcögős volt így is, úgy is a 3D :D ... bár Quake1 dosos változata azért elindult rajta.. bár már nem emlékszem hogy futott grafikailag, főképp Doom és Duke Nukem 3D ment ilyen jellegű játékok közül (meg: fantasy pinball, stunts lotus)...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák