Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabibmx

    tag

    válasz llaszlo #44 üzenetére

    Samus vagyok és beismerem,hogy hasonlít mint ahogy némely Lg modell is csak azok nem jelentenek ekkora konkurenciát így nem érdemes őket perelni.Igen másol a Samu és az Apple nem akar úgy járni mint a Nokia amikor még őket másolták.És én akkor is Samut vettem mert nem csak másolt,hanem megtoldotta némi plusszal ami a Nokiába nem volt.Pl. egy jobb kamera vagy aksi.Jelen esetben is ezt csinálja iPhonehoz hasonló telefon kevesebb megkötéssel.Ami sokaknak számít mint ahogy nekem is.Akinek számít mit vesz az utána olvas,infót gyűjt és megveszi legyen az iPhone vagy Samu vagy bármi más.De aki iPhonet akar venni az bemegy a boltba és azt kér...nem azt mondja,hogy olyan "tapi szappantartó formájú" telefont szeretnék...az se baj,ha Samsung van ráírva.A másik sokszor elhangzott ellenérv a pereskedéshez,hogy nézz meg két különböző márkájú autót szinte mindnek 4 kereke van.De mondok mást Az Opel Agila és a Suzuki Splash de számtalan ilyen autós példa van.Tudom ők is fizetnek a designért.Sőt sok esetben közös a gyártás ami sokkal barátibb megoldás mint ez a hangos pereskedés.Tudom a Samu gyártott az Applenek bár számomra már csak ezért is gusztustalan ez a hátba támadás.Persze a közös gyártásnak nincs is akkora reklám értéke mégha a negatív reklám is reklám.Bár az Apple fajta hozzáállás inkább ellenszenvet vált ki bennem a cég iránt amitől még a terméke jó marad csak sokan vásárolnak érzelmi alapon.És úgy ahogy ezen fórumon belül is számtalanszor esett már egymásnak a két tábor és gyanítom ilyenkor nagyobb a látogatottsága az oldalnak (ezen és hasonló témák hozzászólásainak számát nézve) ami a szerkesztőket is arra sarkalhatja,hogy írjanak róla mert ez nekik is reklám.Márpedig,ha nekik megéri akkor képzeld el mennyire megéri a két cégnek.Ja és,ha nem perel mit kéne tennie az Applenek.?Mondjuk lentebb vihetné az árait (tudom ez prémium márka blablabla mint a Mercedes S osztály de mégis lehet kapni A-t is de mondhatnám,hogy S2 vagy Mini) vagy gyárthatna kevesebb kompromisszummal megáldott telefont. :R

    [ Szerkesztve ]

    Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

Új hozzászólás Aktív témák