Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz <Lacy85> #543 üzenetére

    Ez már kezd erőlködés lenni a részedről, de sebaj!

    Szóval nem használata a Face ID-t, de szerinted szar, mert nem veszi be sokszor, csak jelzem én 1 hete használom, kb 100 alkalomból 2x nem veszi be az arcom, ahol meg nem vette be, ott jelkód, és mivel a Face ID tanul, ezért utána már be is vette ahol nem. Használtam kint napon többször, bevette. Oké hogy bizonyos napsütésben nem veszi be, vagy szemüveggel, de mi van akkor? Jelkód beír kész. Te meg itt megmagyarázod ha Touch ID-t nem veszi be törölgetni az ujjad mennyivel jobb inkább. Mióta van Touch ID iPhone vonalon használom (azaz 4 éve), és ki tudom jelenteni hogy jobb a Face ID ha elhiszed ha nem, legalább is nekem jobban bejön. Sokan mondják asztalon van mi gáz, régen rátetted az ujjad már bent is voltál, most meg hajolgatni kell, na nekem asztalon tartóba van a telefon mindig, ez is, így sokkal kényelmesebben feloldom mint az elődöket.
    A másik meg aki ismer azt tudja ha valami sz@r ugyan úgy elmondom róla a véleményem, de a Face ID jobban sikerült mint vártam, így tényleg mielőtt belemennél újabb próbálkozásba mi szar, javaslom tényleg tapasztalt meg milyen a használata napokig, addig feleslegesen ne erőltesd a témát.

Új hozzászólás Aktív témák