Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _adaml21_

    őstag

    válasz -Ben- #7297 üzenetére

    iPhone 7-8 vs X kérdésre: Én jelenleg egyértelműen az X-et venném, főleg, ha nem számít az a plusz pár 10ezer forint felár. Ez a telefon ezzel a kijelzővel végre utolérte, és egy kicsit meg is előzte az elmúlt 1-2 év telefonos trendjeit. A brutál kamerák csak egy kellemes ráadás. A 7es 8as szériát kis rosszindulattal lehet 6ss-nek és 6sss-nek hívni. Persze 3 generáció alatt sok újítást kapott, de minekután egy 6-os is teljesen jól használható a mai napig, ezek csak apró "faceliftek". Míg az X egy teljesen új felhasználó élmény, meghatározza a következő 4-5 év iPhonejainak irányát.

    Touch ID vs. Face ID kérdésre: Valóban sokszor volt olyan velem is, hogy már a zsebemből úgy vettem elő a telót, hogy ráraktam a gombra a kezem, így mire a szemem elé került a telefon, már fel volt oldva, ez valóban kényelmesebb. Valamint a jelenlegi napszemcsimben nem ismer fel a Face ID. Viszont nekem elég zsíros a bőröm, sokszor nem érzékelte az ujjamat, illetve vizes ujjal sem működött a Touch ID, valamint a notification privacy egy parádés funkció a Face ID-ben, így ez nekem egy döntetlen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák