Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz Šolaire #7818 üzenetére

    Dehogy is . Vettük egy iPhone 5st asszonynak . előtte úgy gondoltuk hogy már én is unom a droidot kellően ,meg kezd nem vészes lenni a 6 ára használtan ,ez volt az eredeti terv .
    Aztán 5s lett belőle,amit fél napig használtam ,na akkor nagyot nőtt a szemembe az 5s is ,a 4 coll is nagyon bejön , hiába nagy kezem van . így már a 6 nem is volt fontos ,ezek után , és elkezdtem nézegetni az se-t , akkuba az egyik legjobb szifon , 6s hardver miatt bőven erős és újonnan sem drága , így számomra egyértelmű lett hogy ez a telefon kell , és sokáig ki fog szolgálni ,androidos telefonjaim fél évig bírják max nálam utána mennek,de már az 5snel éreztem hogy jó telefon . Nagyon jó méret,az ios is bejön az egyszerűségével , brutálisan szól fulessel a telefon kamera is oké . Egyedül az akku amibe bele lehet kötni .
    Így aztán beraktam az se topikot is a kedvencek közé .2 hónap múlva lejár a 2. Simem azt meg várom és eladom még a p9 liteot ,amit be forgatok az se árába így nem lesz vészes meg venni .

Új hozzászólás Aktív témák