Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juliuska

    senior tag

    végigültem a mozis előadásotokat és a következő észrevételeim vannak:
    1) "...nem egyből írogatja a szavakat, hanem a szöveget kontextusában nézi..." mondtátok. Ezzel szemben meglepődve néztem a szövegben az iPhone hat-ot szerintem azért illett volna kitalálnia azt, h ebben a szituban helyesebb lett volna iPhone 6-ot írnia...
    2) "...az, h magyarul működik, attól komoly dolog igazán...erre más platform úgy igazán nem feltétlenül képes (gyárilag biztos nem)..." mondtátok -> az android szépsége pedig abban rejlik, h egy kis hozzáértéssel akár egy roorolatlan telót is simán fel lehet ruházni hasonlóan jó hatásfokú hangalapú szövegbevitellel.
    3) értetlenül álltam ama probléma felett, h több kép elküldése e-mailben nem lehetséges...WTF? :F
    4) említettétek, h a böngészőben 10 lap megnyitását kérték a Kedves Fórumtársak...Nektek ezt 7-ig sikerült csupán teljesítenetek... Gond lett volna még +3...? ;]
    5) üdvözítő, h végre van NFC, na de, h még a képek egymásnak átküldözgetése sem megy...? :F
    6) "...a hardver egyre kevésbé lényeges..." kijelentésetek ugye nem volt komoly...?
    7 "...nincs optikai képstabilizátor a kicsiben..." szomorú, h egy ilyen árú/kaliberű készülékből kispórolták...
    8) "sasszemmel nézzük ezt a telefont..." naná, sőt minden hasonló csúcskütyüvel ilyen kritikus mindenki
    9) a dupla kattintásos ébresztés tényleg egy fájó pont lehet adott esetben, hiszen sokak szerint is hasznos future.

    Köszi az objektív tesztet :R

    [ Szerkesztve ]

    Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

Új hozzászólás Aktív témák