Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heidrich

    senior tag

    Sziasztok!

    Hezitálok, hogy a közel jövőben veszek egy 5C-t. Most jelenleg Androidról jönnék vissza bizonyos okok miatt, de igazából mindkét platformot szeretem a maga módján, viszont iOS-hez húz a szívem tekintve, hogy iPhone 3G-től 5-ig bezárólag az összes Szifonom megvolt csak aztán voltam olyan ügyes, hogy a jó kis iPhone 5-ömet lecsértem mikor 2013 első felében kijöttek az Androidos csúcsmodellek.

    Szóval most megint ott vagyok, hogy hiányzik az iOS (nem egyszer eljátszottam már), pláne Macet használok szóval nagyon hiányzik a "házon belüli" együttműködés (iCloud stb.)

    A választás meg ugye iPhoneoknál nem olyan hatalmas, iPhone 5-öm már volt, újonnan vennék csakis telefont, ilyet meg ugye már nem igen kapni, 5S-t meg egyenlőre nem kapni annyiért amennyit most telefonra áldoznék. (140k max.) Esetleg 5S-t részletre venném meg de hűségem nincs lejárva, szóval ez sem opció.

    Szóval maradna az 5C. Szerintetek mellé lehet lépni egy 5C-vel? :) Olvasgattam a topicot meg vagytok vele elégedve, akksi tényleg jobb mint 5-nek? Van valami hátulütője ennek a modellnek?

    Köszi. :)

    iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

Új hozzászólás Aktív témák