Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz AkosL #130 üzenetére

    Barátnőmnek T-től rendeltem Xperia P-t, augusztus első hetében. Nemjött rá a P, amikor meghallottam, hogy van (nem T-s), akkor fogtam, feldugtam a gépre, és ráraktam a 4.0-ás androidot. WOW. Olvass, majd magyarázz... Az, hogy szolgáltatói nincs, nem azt jelenti, hogy nem lehet rá Gari vesztés NÉLKÜL, legálisan rárakni...

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

  • g0n21

    senior tag

    válasz pronyo #392 üzenetére

    Nézd meg a mFlops teljesítményeket... a 4magos az a több szálat futtató folyamatoknál lényegesen jobb, a sFlops-nál (egyszálas) viszont jobb az A6.
    A másik, amire sokan nem figyelnek:
    Az iPhone úgy éri el ezeket a teljesítményeket, hogy a végletekig optimalizálják a szoftvert. Látszik is, mert tényleg rohadt smooth, meg egyebek, de kinézetre nem is fejlődött érdemben amióta létezik (van akinek ez nem szempont, igaz).

    Az Android pedig évente kinézetre is teljesen megújul, nagyobb a processzorválaszték, nem olyan egyszerű az optimalizáció egy évente változó kinézetű/szerkezetű OS esetén, mint ami minimális "világmegrengető" változásokon megy csak keresztül.

    Summa: Az A6 az iOS optimalizáltsága miatt közelíti számítási teljesítményben a négymagosokat.

    És lehet sok minden szemfényvesztés, meg értelmetlen magok, de a HOX 4,7"-án (számomra nem kellemetlenül nagy) a THD-s nVidia játékok grafikája elképesztő. (Aki nem akar játszani, SOHA, az ne olvassa ezt a sort)

    Autókat ne vond bele, nem ilyen egyszerű...

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

  • g0n21

    senior tag

    KICSIKE??? Mi a f...om??? Kicsike? Megőrülök. 800 hsz-ig tudtam olvasni, aztán agyf.szt kaptam. GYÖKEREK, hogy lehet "kicsikének" hívni egy rohadt mobiltelefont???
    Értem én, hogy szép, meg jó, meg megüti a "jóságszintet" (lol, HVG), de kicsikének léőlényt még oké (állat, barát/barátnő, gyerek!!!), de egy rohadt alu/üvegdarabot???
    Hol élünk, de tényleg?? Én 'szeretem' a telefonomat, megkönnyíti a munkám például, a szabadidős programok, kiállítások ad-hoc keresését, de szórakozásra is használom, nem cserélném másra, de hogy kicsikének hívjam??? Az kizárt. Ez megmarad a páromnak.

    Elszaladt a ló....

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

  • g0n21

    senior tag

    válasz persil #1873 üzenetére

    Nem feltétlen a cikkre gondolok, bár egy "újságírótól" ez röhej. Hanem ahogy olvasgattam a topicot és a sok off között néha fel-fel bukkant egy iP5 tulaj, és mindegyik kicsikének hívja... Anyáááááám :D :D durva... nem mini csatlakozó kellett volna rá, hanem ragadásmentes kijelző... "If u know what i mean" :D :D :D

    Szakiii: Isten őrizz, hogy én akarjam megváltani az elméjüket :) Én jól vagyok, ahogy vagyok, és nem azért nem szeretem az iPhone-t mert nincs rá pénzem, hanem mert nem tetszik egyetlen 'jegye' tulajdonsága sem. Ettől még nem bántom az iPhone-t, bár.... na jó, hagyjuk, de ennyi gyökeret, de tényleg.

    persil, most hogy mondod, tényleg a cikkben is kicsike... Hejjj, magyar tech-újságírás, ne haldokolj tovább!!

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák