Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyooka

    tag

    válasz irgum #7018 üzenetére

    Mindenképpen tesztelgetni fogom, mert egyre izgalmasabb ez. Volt egy sima T-online-os modemünk régebben, mikor több gép került a lakásba vettük a már említett Belkin típúsú wifis routert, majd később mikor digitális tv és nagyobb net csomagra váltottunk kicserélte a t-online a sima routert egy wifisre, így most magyarán két wifi is van. Kipróbáltam és ha nem a Belkines re csatlakozok hanem a sima gyári t-onlinos modemre akkor bejön rendesen. Végül is ezzel így megoldott igaziból mert így már használható csak fura, mert az összes androidos telefon és még a régebbi sima Iphone 4 készülékem a Belkines hálózatra csatlakozva is gond nélkül ment. Hát végül is mindegy, a lényegre nem jöttem rá, de megoldódott.

    Kicsit más: A készülékem egy t-mobilos dolgozótól vettem, számlával. Számlát kaptam hozzá, de garancia levelet nem. Ha problémám lesz a készülékkel akkor mindenképp kelleni fog a garancia levél vagy elfogják fogadni a számlát is? A számla szerint egyébként 12.13ai vásárlású a készülék. Lehet gondom a garancia levél hiányából vagy a számla elegendő lesz?
    A másik, hogy ha a készülék nem az én nevemen van de van róla számlám, hogy még nincs 60 napos ( úgy tudom 60 napon belül köthető még meg a biztosítás)és van t-mobilos előfizetésem is valahogy megtudom oldani rá a készülék biztosítást a T-mobilba? Vagy ahhoz mindenképp saját vásárlásúnak kell lennie?

    Iphone 5 16GB White

Új hozzászólás Aktív témák