Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz persil #280 üzenetére

    Én se fizettem még telefonnal. :) De az NFC rész úgy működik, mint mondjuk a wifi.
    Van hozzá egy "bekapcsológomb". Amit bekapcsolsz. Akár bekapcsolva is hagyhatod.
    Aztán a pénztárnál meg kap egy jelet hogy hoppá most fizetésre szólítottak fel, mehet? Ezt nyugtázod és már megy is.
    A várakozás már csak a rendszer feldolgozásának az ideje. Gondolom ez lesz NFC-vel is, ahogy bankkártyánál is. De nem kell folyamatosan ott tartani a telefont. : )

    De többet én se tudok. Jó lenne már egy összefoglaló cikk ezzel kapcsolatban, hiszen ma már egy középkategóriás telefonban is van NFC. (meg ugye múltkor itthon valami órával reklámozták...)

    @utomi:

    "DLNA meg rohadtúl nem szabvány követő rengeteg a kompatibilitási probléma , ott az AirPlay az működik és jóvalta többre is képes "

    Nanana... Nézd már meg, hogy az elmúlt 2-3 évben forgalmazott TV 80%-a DLNA képes! De a középkategóri és afölött lévő készülékek szinte mindegyik DLNA képes.

    Airplay meg hogy is? Ja, hogy az csak Apple cuccok és spéci azt támogató cuccok között működik... Akkor mitől jobb? :) Igen airplay-en többmindent kielehet küdni a telefonról, mint DLNA-n. De b...hatod mert a TV-k 99%-a nem támogatja, csak a DLNA-t. Tehát vehetsz egy Apple TV-nek nevezett médialejátszó valamit külön, csak azért, hogy tudd használni az Airplay-t a TV-vel együtt is. Ez tényleg jó.
    Én meg nyomok egy gombot a kép jobb felső sarkában és már kint is van a kép a 110-es tévén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák