Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz bolondember #16 üzenetére

    "nekem egy telefonomban se rövidítette le a készenlétet, pláne nem ennyivel."

    Még többel is rövidíti, indíts el egy MSN szolgáltatást és aktívan hagyjad futni a háttérben.
    Itt erről volt szó, az Apple ezt úgy oldotta meg, hogy az MSN szerver kezeli az online jelenlétet és ha valaki üzenetet küld neked, akkor azonnal megkapod egy értesítés formájában és ha válaszolni akarsz rá, akkor indul el csak a fő alkalmazás. Ez így szerintem nagyon jó megoldás.

    A multitasknak egyébként nem sok értelme van, mi haszna a háttérben ácsorgó alkalmazásoknak, miért fogyassza a készülék erőforrásait (CPU, memória, aksi)?

    Ha az alkalmazások olyan gyorsan nyílnak meg, mintha csak előtérbe hoznád őket és ott folytatják a működést ahol abbahagyták, akkor igazából nem észlelsz abból semmit, hogy nem futott előzőleg a háttérben.

    -------------

    A copy/paste felhasználása tényleg sokat váratott, de azért a videók alapján jól használható megoldást hoztak össze. Ezt az értékeli igazán, aki próbálta ezt a funkciót stílus nélkül ujjal használni WinMo-n, vagy szeretett volna egy átszerkesztett SMS-t visszaállítani Symbian-on.
    Én egyedül a Stack funkciót hiányolom ami a jailbreak-es megoldásokban megvan és nagyon hasznos.

    ----------------

    "Erről eszembe jutott egy forumozó alma-fan, aki milliószor leírta, hogy bt fájlcsere sose lesz hivatalosan és a többi gyártó is meg fogja szüntetni."

    Kár a mosolyért, BT fájltranszfer továbbra sem lesz és valóban az újabb smart rendszerekből (Android, WebOS) ez a funkció szintén hiányzik.
    Nem változott e téren semmi.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák