Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz jacis #398 üzenetére

    Hm, nem tudom... Igaz, hogy nexus 7-ek jok, de a mininel nagyon szimpatikusak az atvezeto animaciok, ez mindig is tetszett. Illetve mas a felhasznaloi elmeny pl bongeszesnel, valahogy az egesz sokkal jobban egyben van. Ezen a videon peldaul kedvenc idegesito arcom 1:50 korul jol szemlelteti, amire gondolok. Ipadon valahogy nem ereztem semmilyen akadast pedig nyomogattam egy ideig. A kijelzo felbontasa ami nem a legjobb ugye, bar ez engem annyira nem foglalkoztat, nekem tetszik. Kulsore es anyaghasznalatra viszont egyertelmuen ipad mini a nexus 7 helyett, szerintem ritka szep keszulek!

    Ha nem kellene most telefon, lehet, hogy megvennem a minit - de a galaxy s-sel hosszu tavon nem birom ki mert nagyon lassu ill. alkalmatlan osszetettebb dolgokra, ezert feltetlenul kell egy telefon. A minit pedig nem tudom annyira kihasznalni - itthon jo a laptop vagy eppen ha kell gyorsan valami, akkor eleg egy 4.7" körüli telefon. Napkozben ugysem hasznalnam a minit, kocsiban nem tudom hasznalni, max. reggelente olvasgatni meg forum - de irni kenyelmesebb forumra egy laptopon. Aztan edzeshez biztos nem vinnem (egyszerubb telefonba irogatni az edzestervet), illetve futashoz meg bringazashoz hasznalnam edzoteremben (zenet hallgatni vagy filmet nezni, bongeszni). Szoval nekem nem erne meg. Ezert is fordult meg a fejemben a Note 2, de azzal meg az lenne a bajom, hogy nem jonnek ra idoben a frissitesek. Meg tabletnek kicsi, telefonnak nagy. (Mikozben ezt irtam, azert rajottem, hogy sok esetben jo lenne egy mini, ehh ;] )

    Lehet, hogy az lesz, hogy veszek megis valami egyszeru telefont es egy minit :-)

Új hozzászólás Aktív témák