Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz erdoke #33 üzenetére

    En egy iMac elott ulok. Amikor megvettem, akkor en is gondolkoztam, hogy inkabb egy noti (foleg hely hiany miatt), de aztan csak racionalisan dontottem, es el is fertem :). Az eletvitelem, munkam nem koveteli meg a mobil szamitogep hasznalatot.
    (Mondjuk azt nem ertem, hogy egy Apple cuccot hype miatt vesznek meg, mig egy olcso divat noti megvetele mar nem hype :). Persze, pl. egy ingazo egyetemistanal, vagy olyannal, akinek eletvitele, munkaja megkoveteli a mobilitast elfogadom, de a tobbsegnek nem biztos, hogy a noti egy szukseges eszkoz. (Az megint mas kerdes, hogy szinte mar olcsobban megveszi, mint az asztali tarsat.) Bar a multkor az olemben egy notival probaltam excel tablat szerkeszteni. De par perc mulva rajottem, hogy igy nem leszek nagyon produktiv :D.)
    De azt el tudom kepzelni, hogy az asztalon hever egy iPad, es a lakason belul az ember a legtobbet a gep mellet otthon vegzett tevekenyseget (internet) ezzel oldja meg. Es a kezdeti kapja-marja utan valoszinuleg egy csaladban eleg lenne 1 db is belole. Az ara is elfogadhato, es talan nem egy 150k-s televiziohoz, hifi-hez, hazimozihoz, es igen, notebookhoz kellene hasonlitani, mert ugye ez nem az...
    Persze, lehet iPhone, iPod, iPad, noti nelkul is elni. Tehat elhiszem, hogy sokaknak tok folosleges dolog...

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Új hozzászólás Aktív témák