Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baliii

    senior tag

    nekme volt PSP-m is (2szer) meg most van ipod touch-om.
    a psp jó cucc, kétség sem fér hozzá, de nagy, kényelmetlen használni (a handgrip segít rajta, de úgy iszonyu nagy és ronda és még hordozhatatlanabb lesz), nem elég nagy a kijelző felbontása, és szvsz nem sok jó game van rá. a nagy részük ott is logikai vagy autós, amiket kiválóan lehet irányítani a touchon is, sőt még jobban is talán. persze egy GTA LCS nagyon üt a psp-n, és ahhoz sok gomb kell így olyasmi nem lesz a közeljövőben iphone-ra, de nem is ez a cél
    a lényeg hogy a többi telefonhoz és médialejátszóhoz képest fényévekkel elhúztak játékok tekintetében (is :DDD )
    sajnos választanom kellett a psp és a touch között és a touch mellett döntöttem, de ha tehettem volna megtartom a psp-z is mert néha nagyon jól jön :) meg iugazából elég kihasználatlan lett volna, mert nem viszek magammal egy olyan angy cuccot kb sehova csak nagyobb utazásra, máshol meg bőven elegendő a sok touchos game is
    sztem mindkét cucc jó, nem kell összehasonlítani őket :R
    DS-ről nem tudok nyilatkozni, sosem vonzott, rossz a grafikája és elavult a képernyő érintős része, ettől kezdve engem nem nagyon tud érdekelni :(

Új hozzászólás Aktív témák