Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz HardRic #25 üzenetére

    Értem. Zseni vagy.

    Oliverda: savanyú az…
    IPX4 cseppállóság
    Semmi értelme. Tegye fel a kezét akinek a testnedv tönkretette az airpodsát. Ha pedig eső éri akkor a füledet is éri, 75 rongyos fülessel ki a franc élvezi hogy elázik.
    - Adaptive EQ (jobb hangzás)
    - Dolby Atmos/spatial audio
    Magyarul valamivel jobb hangzás. Nem égbekiáltó, hozza a kötelezőt.
    - Lényegesen jobb üzemidő
    Már ha a +1 óra lényegesen jobb. Nem +3 vagy +5, plusz egyről beszélünk. Szintén hozza a kötelezőt.
    - Bőrérzékelő szenzor
    Szintén tegye fel a kezét akinek nem szoftver bugként tapasztalt olyat hogy folytatta a lejátszást úgy hogy nem volt a fülében.
    - Find My támogatás
    Hát sajnos azt tudja a 2-es is. A rövid listán még hibás elem is található? ;]
    - MagSafe
    Na ez aztán érdemi fejlődés. :N
    - Rövidebb szár (szubjektív, de így szvsz jobban néz ki)
    Szerintem is jobban néz ki, na itt van egy pont ami jogos.

    Szóval a hosszú lista véget ért, kevés eredménnyel. Borzasztó emberismerő lehetsz hogy ha ebből neked az jött le hogy savanyú a szőlő. Főleg hogy leírtam hogy valószínűleg pro-ra fogom cserélni…. Na mindegy, nem számít. Igen nyilván gőzöm sincs semmiről, hagyjál már a francba de tényleg. Felesleges off történik kizárólag miattatok. Értelmezni és olvasni képes embernek lejött hogy rohadtul nem a termékkel van a bajom, hanem azzal hogy nincs fejlődés pedig lehetne. Nem mindenki vérbeli alma hívő ám aki alternatív valósãban él. Lásd te.
    És természetesen a fenti egyenkénti magyarázattal nem azt mondtam hogy azok mind felesleges funkciók, hanem azt hogy nincs bennük semmi érdemi. Lényegtelen újítások amik egy évenkénti frissítésnél még elmennek (bár ott is megkérdőjelezhető a kiemelésének a jelentősége) csak hogy ez a cucc elvileg egy 2016-os (vagy egy 2019-es “facelift”) utóda. Miközben az újítások szinte észrevehetetlenek, hozott egy pici fejlődést néhány fő tulajdonságban. Értem én hogy termékpozícionálás, pro legyen a tetején. De ez még a verdikten nem fog változtatni. Nem véletlen nem kapott plecsnit itt sem. Anyukatispénzérteladó influenszereknél persze hatalmas a cucc, ahogy a következő is az lesz ami 1 év múlva jelenik meg. Ki a fene vásárol ilyenek alapján komolyan. Van normális videós teszt is a youtubeon, érthetetlen…

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák