Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    Továbbra is kevésnek tartom a műsoridőt! Nem fér bele az adásba, hogy mi lett a játékosokkal, nem látjuk ki, hogyan és mikor ért be, ha beért. Továbbá, hogy valaki előnyt kap még kicsit érthető, hisz mint láttuk simán el lehet bukni, de ilyen hátrányokat osztogatni nem korrekt. Hiába nem szeretem egyik párost sem, de biztosan nehéz lehet úgy nekiindulni, hogy eleve összeszedtek vagy 30 perc lemaradást, rommá izzadtak, és kiköpik a tüdőjüket. Aztán állj neki követ kapálni. Mindezek ellenére a két lány beért negyediknek, ez azért elismerésre méltó teljesítmény. Bár teszem hozzá, két fiatal, csinos lányt simán felvesznek az autós férfiak, míg két "hülye gyerek" sisakban már nem annyira vonzó. És nem vagyok benne biztos, hogy bárkit beültetnék a kocsimba egy olajjal színig teli köcsöggel, amit le sem lehet fedni.

    Én is sokat szenvedek a derekammal, de nekem sajnos nem úgy működik, hogy most előjött, de szerencsére 30 perc múlva már nem fáj. Ilyen sajnos nincs, mert az ha fáj, akkor fáj mint az állat úgy fél évig.

    Jó lenne ez a műsor, de kevés benne az, amiről szerintem szólnia kéne, az utazás és az ezzel kapcsolatos problémamegoldás.

Új hozzászólás Aktív témák