Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz #16820480 #44 üzenetére

    "Songbird, Banshee, Exaile, Amarok...
    amúgy ezekben mind tudsz smart playlistet csinálni, amit tud neked minden elvetemült kritérium szerint számokat válogatni, és van bennük mindenféle mobil eszköz támogatás is."

    Nagyszerű, akkor most miért is jobbak ezek? Ja, mert nem iTunes a nevük és ugyanazt tudják, csak éppen sok tekintetben bonyolultabban? (Songbird-et próbáltam, de nem győzött meg.)

    "ettől függetlenül már rengeteg éve könyvtárszerkezetbe vannak rendezve a zenéim"

    Az enyémek is.

    "így pár kattintással kiválasztom ami kell, aztán áthúzom a memóriakártyára/telefonra."

    A pár kattintás fél órás keresgélést jelent, mire kiválogatod, hogy mit akarsz. Köszi, de ezt kihagynám.

    "nekem ez kényelmesebb, mert pontosan azt, és pontosan oda másolom, amit és ahova én akarom. ráadásul le is tudom róla másolni külön szoftver telepítgetése nélkül."

    Azt, hogy neked kényelmesebb, nem vitatom, azt hogy nekem ez rohadt kényelmetlen lenne, azt meg pontosan tudom :D
    (Csak halkan jegyzem meg, hogy iOS alatt is könnyedén megtehetném ezt, de nem ettem meszet, hogy fél órákat vacakoljak, míg kiválogatom kézzel, hogy mit akarok átmásolni.)

    No meg nekem sokkal jobban kézre áll, hogy minden egy helyen elérhető (szoftverletöltés, szinkronizálások, zene és filmek rendszerezése).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák