Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz fity #34 üzenetére

    Miért lenne mind fizetős? Az appok kb 40%-a ingyenes. Az átlag amit fizetni kell az 2-400 Ft. (1-2 dollár) Pl az Asphalt 7-et 235 Ft-ért vettem. Inkább kifizetem, minthogy a reklámokkal telehányt ingyenest használjam. Amig volt androidos tabletem (Asus Transformer) a kifiam állandóan arról panaszkodott, hogy az ingyenes játékok állandóan feldobálnak reklámokat, alig lehet velük játszani.

    A haveroddal azért fosozzátok, mert fogalmatok sincs róla milyen. Látszik abból is, hogy lumia 8 vagy 900-at akartok venni, mikor ezeket már nem szabad megvenni, csak a wp8-as lumiákat, mint pl a 820, 920 stb.

    Persze droidra egyszerűbb letorrentezni a játékot és felwarezolni, mert az ingyen van. A fejlesztő meg sz@rjon sünt nem?

    (#37) golyós: Nem sok fogalmad van a mobil processzorok teljesítményéről ugye? Neked elég az, hogy hány gigahertz. Persze egy P3-asnál nagyobb a teljesítményük, de azért túlzásokba ne essünk!

    "A WP meg számomra felejtős mert ami már használható az aranyáron van."

    Egy 520 is messze jobban használható, mint egy ocsó kukadroid. 40e Ft bárhol prepaid-os csomagban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák