Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz kolosanyi #51 üzenetére

    A készülékház minősége, a kijelzőt védő üveglap (nagy hype, de a semminél több) dupla mikrofon aktív zajszűréssel, LED jelzés az előlapon (szerintem ez egy végtelenül hasznos dolog. Nem állandóan kell villognia, csak ha valami történés volt, amit nem vettünk észre). Apróságok. Bár ennek ellenére hajlok a Nexus felé, vonz a nagy kijelző, és a Defy-nél egy fokkal erősebb hardver, és persze az S-LCD paneles verzió "alacsony" ára. Csak kicsit félek ettől az elferdített kijelzőtől.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Pete55555

    addikt

    válasz kolosanyi #82 üzenetére

    Ez a link valami k*rvanagy :DDD :C Mentettem is.

    ...Szeretem leracsniztatni...

  • Everman

    addikt

    válasz kolosanyi #112 üzenetére

    "Ha meg akkora marhák, hogy a jelenlegi tetemes előnyüket hagyják elúszni, akkor meg is érdemlik."

    Részesedésbeli előnyük van, ami főként az olcsóbb szegmensnek köszönhető. De éppen ez a szegmens nem kedvez a fejlődésnek, mert ezekre az elterjedtebb gyengébb vasakra számítva készül a legtöbb alkalmazás és a high-end hardvert semmi nem használja ki.
    Egy SGS II-t megvéve a legnagyobb élmény az, hogy már ritkán akad meg az UI és pár másodperccel gyorsabban betöltődik egy weboldal, de nem nagyon tudnál mondani alkalmazást, vagy játékot, ami a hardveres többletet ki tudná használni és akár a régebbi SGS-en ne futna rendesen.
    Ha az alkalmazások és szolgáltatások minőségét nézzük, akkor meg egyáltalán nem beszélhetünk előnyről, mert még bőséges lemaradásban vannak. Hála az Android nyitottsága miatti wareznek és az emiatt sekély fejlesztői kedvnek.

    "Próbáltad is?"

    Igen. Onnan tudom, hogy a valóságban ennek semmi jelentősége, mert annyira minimális ez a hajlítás a kijelző területén, hogy használat közben nem is észlelhető.

    "megjegyezte, hogy milyen jó a tapintása"

    Ami nem a hajlítás következménye.

    "Amikor mutattam, hogy hajlított"

    Hát ez az, mutatni kell, mert csupán design szintű jelentősége van, használat közben nem érződik.

    "Mindegyik."

    Alapból része a WidgetLocker a rendszernek? Ez új :D

    "Vegyé' Nexust vaze!"

    Mé', ott van teljes backup (ami működik is) root nélkül? :D

    [ Szerkesztve ]

  • Everman

    addikt

    válasz kolosanyi #118 üzenetére

    "A 4S lesz majd a kérdéses, mert ha azt akarják, hogy ne legyen fragmentáció, akkor bizony olyan alkalmazásokat kell írni, ami a gyengébb vason is maradéktalanul elfut."

    Eddig is voltak olyan játékok, alkalmazások, amik a hardvernek megfelelő felbontásban és részletességgel futottak, eztán is lesznek (igazából nem is tudnál mutatni ma már olyan appot, ami ne lenne pl. retina display kompatibilis).

    "A warez dettó, ugyanúgy jellemző mindkét rendszerre. "

    Felmérések szerint az iOS használók alig 5%-a használ jailbreaket és még ezen felhasználok sem mind warezolnak. Androidon mennyi is lenne ez az arány? 80-90%?

    " Viszont ha jól emlékszem te azt kérdezted, hogy melyik droid képes rá mindenféle buhera nélkül."

    Nem egészen ezt kérdeztem :)
    "ellenben melyik Android tudja ott megjeleníteni alapból" nos maga az Android nem tudja, külsős alkalmazással meg mindkét rendszerben megoldható volt eddig is.

    "A frissítések úgy települnek, hogy az alkalmazásaid megmaradnak."

    Bocs, de nekem nincs időm a szervizre, hogy a Kiessel hazardírozzak :)

    "de akkor meg már úgy is rootoltad, akkor meg mehet a teljes backup"

    Ami elég labilis dolog droidon. Az alkalmazás alapó megoldások (My Backup, Titanium) nem 100%-osak, sok mentett alkalmazás nem állítható vissza, mert fagy, vagy hibásan működik, a nandroid backup szuper, csak az a gond, hogy egy újabb rendszer esetén nem használható fel a mentés. Szóval olyan megbízható és jól működő megoldás, mint amit az iOS tud, egyelőre nem létezik Androidon.

Új hozzászólás Aktív témák