Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz Istwan #131 üzenetére

    "De szerintem a delikvens pontosan tudja és már már sajnálja is hogy nem léphet ki a fejlesztök által kijelölt utvonalrol. Kb. ezért is vett androidot...."

    Szemmel látható, hogy képtelen vagy elolvasni amit más leír, csak a saját sületlenségeidet szajkózod. Reménytelen eset vagy.

    "Viszont aki azt mondja hogy az android szaggat, nincs rá megfelelö program, az .... csak elvböl kritizálja ami üress dobálozás."

    Semmi gond, légyszi linkelj nekem a Bentonak megfelelő adatbázis kezelőt, esetleg a Pages/Numbers/Keynote irodai csomag tudásához mérhető alkalmazást, vagy MusicStudio, Garageband szintű zeneszerkesztőt? Vagy mutatnál linket, hogy hol tudom megvásárolni az iGO Primot Androidra?

    Sajnálom, ha nem érted meg, hogy engem hidegen hagy az eyecandy widget tologatás amitől te elalélsz. Én azért használok smartphone-t, hogy alkalmazásokat futtassak rajta és azt a platformot tartom előnyösebbnek, amin jobb szoftverek vannak és ez egyelőre garantáltan nem az Android.

    Szóval lehet, hogy jailbreak nélkül nem tudom megváltoztatni a rendszer kinézetét iOS-en, de Androidon rootolás után sem érem el azon alkalmazásokat amikre szükségem van, mert nem léteznek rá, sőt gyakran még hozzájuk fogható hasonló megoldások sincsenek. Ez számomra nagyobb zártságot jelent, mint az, hogy nem tudom kitenni az óra widgetet a home screenre, ami amúgy is baromság, mert már egyszer ott van az óra a státuszbáron :D

    Mint már mondtam, ha neked hobbi kell, akkor tökéletes választás számodra az Android, naphosszat játszhatsz vele, patchelgetheted, próbálgathatod a főzött romokat, cserélgetheted a launchereket stb. de nem ártana, ha felfognád, hogy nem mindenkit érdekelnek ezek a dolgok, van aki csak egy eszközt akar venni, ami működik és nem tamagotchit, amit pátyolgatni kell.

Új hozzászólás Aktív témák