Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    Share what’s on your phone on the big screen.

    Android 4.2 allows devices to enable wireless display. You can share movies, YouTube videos, and anything that’s on your screen on an HDTV. Just connect a wireless display adapter to any HDMI-enabled TV to mirror what’s on your screen quickly and easily.

    Azért ez sem rossz! Igaz, hogy venni kell hozzá majd ilyen HDMI-s transmitter-t (gondolom aranyárban lesz) de mindjárt nem kell, hogy HDMI-s kimenet legyen a tablet-en/telefonon és nem kell a HDMI kábellel sem szerencsétlenkedni. Ez tetszik! (Mondjuk a kézi konzolok kiszorításához még ez szerintem simán hozzátartozik. A "gamepad" a kezedben, miközben bámulsz egy 40-42"-is laposTV-t... Fincsi!)

    szerk: mondjuk arról nem szól a fáma, hogy a kézi eszköz oldaláról hardveresen ennek milyen kritériuma van... :B

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

  • iMaverick

    addikt

    válasz -Valinas- #32 üzenetére

    Bírom ezeket a flame-s témákat... AMD vs. Intel, Ati (AMD) vs. NVidia, Android vs. iOs...

    A magam véleménye: elhiszem, hogy "bug-mentes" meg lag-free az új iOs, de nem is lesznek ilyen készülékek 100 lepedő alatt!!! Droid-ból meg lehet 30-40 körül már kapni olyat, ami bőven a vállalható kategória. Ha meg nem jó? Akkor spóroljon többet a páciens, és vegyen Almát.

    Nálam most egy Samsung Galaxy W darál, kemény 50 ropiért vettem és most egy CM9-el van rajt 4.0.4. És nem látom, hogy különösebben lag-zana...

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

  • iMaverick

    addikt

    válasz Zsolt74 #43 üzenetére

    Vagy így is nézheted: az iPhone azoknak való, akik nem akarnak szerencsétlenkedni a telóval, főzött rom-ra várni, mókolni, viszont van rá cash és "instant" megoldás kell nekik (Nesquick?)...

    Az Android meg a nem túlzottan eleresztett, de annál lelkesebb emberkék megoldása. CWM, root... A felesleges app-okat le lehet törölni. Kevésbé merészek a Titanium Backup-pal fagyaszthatnak.

    Ez a szép a számítástechnikában (meg úgy általában), hogy olyan jól el lehet vitatkozni egyes témákon! Annó a Számalk-ba amikor jártam, volt egy Kardos Szabolcs nevű osztálytársam... Na vele mekkora Intel vs. AMD vitákat folytattam le a szünetekben! (Ha jól emlékszem még P3 vs. Thunderbird/Duron volt a szorítóban.) Persze egyikünk sem adott igazat a másiknak! ;]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák