Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz atike #1 üzenetére

    Abszolút megértem, de úgy látom, hogy a jelenlegi mezőnyt tekintve nincs értelme elvárni egy okosórától, hogy kinézetben versenyezzen a klasszikus órákkal, amiket divatkiegészítőnek vagy presztizs miatt hordanak.

    A jobban kinéző hibrid megoldásokban szinte alig marad az okosfunkciókból valami.

    A kör alakú kijelző erősen limitálja a smart funkciókat. Ezt az örökséget el kell hagyni az okosórákban, ha igazi ugrást akarunk látni. Nem érdemes a múltbeli dolgokhoz ragaszkodni a végtelenségig. Főleg hogy egy kör alakú okosórában is még van egy halom dolog amibe bele lehet kötni.

    Szerencsére nem kell választani. Az okosórák még jó ideig nem fogják a hagyományos órák kihalását okozni, szóval mindkét tábor talál majd neki valót.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz atike #5 üzenetére

    Én valahogy úgy képzelek el egy "tökéletes" hibrid okosórát, hogy vesznek egy hagyományos mechanikus órát, de a számlapot védő üveg helyére egy olyan kijelzőt tesznek, ami gombnyomásra teljesen átlátszó lehet. Tehát a teljes számlap méretére tud írni, de amikor inaktív, akkor analóg óraként működik. Tehát nem a mini kijelzőt illesztenek be valahova a számlapra, amin alig fér el pár karakter, hanem teljes méretben mechanikus óra és teljes méretben okosóra is. Persze nem Apple Watch mértékben feature gazdag, mert akkor túl nehéz lenne.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Ganzer

    aktív tag

    válasz atike #5 üzenetére

    Egy ilyen analóg/okosórára én is kíváncsi lennék.
    Nemrég be tudtam szerezni jó áron egy Garmin Fenix 5 plust. Annyi okosfunkciót használok hogy rezegjen meg írja ki az első pár szót ha messengeren, viberen vagy email-en írnak, illetve beleraktam néhány gyors választ amit gombnyomásra elküld. Strapabíró is és nem kell kétnaponta tölteni.
    Amúgy edzésre használom, kb egy hetes, de eddig nagyon tetszik, illetve a formája is kör alakú ami nálam is fő szempont volt. :D

Új hozzászólás Aktív témák